free templates joomla

ONE FC 17: Era of Champions! Wyniki!

ONE FC 17 W Dżakarcie, stolicy Indonezji, 14 czerwca 2014 odbyła się gala ONE FC 17. Najistotniejszą kwestią do rozstrzygnięcia było wyłonienie uczestników walki o wakujący tytuł w wadze muszej. Jak się okazało, będzie to starcie brazylijsko-filipińskie, gdyż swoje eliminatory wygrali Adriano Moraes (11-1) oraz Geje Eustaquio (6-2).

Obaj co ciekawe musieli poradzić sobie z zawodnikami z Japonii, do tej pory toczącymi swoje pojedynki jedynie dla organizacji Shooto w swojej ojczyźnie. Moraes poddał Kosuke Suzuki’ego (10-4-2) w trzeciej rundzie, natomiast Eustaquio na punkty okazał się być lepszy od Kentaro Watanabe (10-5).

Widzów zgromadzonych w Mata Elang International Stadium z pewnością ucieszyło błyskawiczne zwycięstwo lokalnego fightera, Fransino Tirty (16-0-1), który to zachował status niepokonanego.


Komplet wyników:

Walki eliminacyjne
61 kg: Desi Rahayu (Indonezja) pokonała Ellę Tang (Malezja) przez decyzję
77 kg: Mohammad Sotounzadeh (Iran) pokonał Zuli Silawanto (Indonezja) przez KO (cios) w 1 rundzie (2:24)

Główna karta
57 kg: Gianni Subba (Malezja) pokonał Ruela Catalana (Filipiny) przez poddanie (duszenie trójkątne) w 2 rundzie (2:43)
57 kg: Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke (Tajlandia) pokonał Jomanza Omanza (Filipiny) przez TKO (kolana) w 1 rundzie (4:33)
66 kg: Ev Ting (Malezja) pokonał Yohana Mulię Legowo (Indonezja) przez TKO (ciosy) w 1 rundzie (4:35)
84 kg: Aung La N Sang (Birma) pokonał Mahmouda Salamę (Egipt) przez TKO (ciosy) w 1 rundzie (1:06)
57 kg: Geje Eustaquio (Filipiny) pokonał Kentaro Watanabe (Japonia) przez decyzję
61 kg: Fransino Tirta (Indonezja) pokonał Sami’ego Amina (Egipt) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1 rundzie (1:08)
57 kg: Adriano Moraes (Brazylia) pokonał Kosuke Suzuki’ego (Japonia) przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma) w 3 rundzie (1:25)