free templates joomla

Konferencja prasowa przed MP Seniorów w Kickboxingu we Wrocławiu!

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu 2014 W środę, 11-go czerwca, na moment przed startem Mistrzostw Polski Seniorów i Kobiet K-1 Rules 2014 we Wrocławiu, w gościnnej siedzibie The World Games 2017, odbyła się konferencja prasowa związana z nadchodzącymi zawodami. W meetingu udział wzięli organizatorzy: Tomasz Skrzypek - trener Kadry Polski, Krzysztof Kaszubowski z ramienia spółki The Gladiators i prezes TWG 2017 Piotr Przygoński. Nie zabrakło także utytułowanych wrocławskich zawodniczek i zawodników: Małgorzaty Dymus, Róży Gumiennej, Radosława Rydzewskiego i Michała Turyńskiego, którzy od piątku 13-go czerwca rozpoczną walki. Całość prowadził znany prezenter Andrzej Gliniak

Konferencja dotyczyła głównie zawodów i stanu przygotowań, ale także pozycji Kickboxingu w ramach imprezy The World Games 2017. Tomasz Skrzypek podkreślał długie tradycje Wrocławia w Kickboxingu i przywiązanie kibiców do tej dyscypliny przez lata, gdy tworzono tu pierwsze zawodowe eventy w latach 2004 i 2006 a także trenujący we wrocławskich klubach zawodnicy zdobywali laury na najważniejszych światowych imprezach świata Kickboxingu.

W kontekście Igrzysk Sportów Nieolimpijskich (The World Games 2017), które w 2017 roku odbędą się w stolicy Dolnego Śląska - głos zabrał Andrzej Przygoński, podkreślając, iż dyscyplina dostała się do programu zawodów dzięki staraniom władz Wrocławia i stanowić będzie prawdziwą wizytówkę nadodrzańskiego miasta. Obiecał wspieranie Kickboxingu, a także wizytę w hali Orbita w trakcie Mistrzostw Polski, które pierwszy raz odbędą się na tak dużym i prestiżowym obiekcie. Na pewno udział prezesa i udostępnienie własnych podwoi do przeprowadzenia konferencji, świadczy o bardzo poważnym traktowaniu Kickboxingu jako dyscypliny.

Zawodnicy podkreślali, że czują presję, ale wierzą, że są dobrze przygotowani do rywalizacji dzięki staraniom trenera Tomasz Skrzypka. Każde z osobna zabrało głos i dziennikarze mogli osobiście wsłuchać się w ich wypowiedzi. Po konferencji przeprowadzono indywidualne wywiady i pozowano do wspólnego zdjęcia.

Widzów z Wrocławia i okolic zapraszamy do przyjazdu do hali Orbita, bowiem wstęp na zawody jest wolny i każdy będzie mógł naocznie przekonać się o poziomie walk, świetnym wyszkoleniu i widowisku jakie będzie można zobaczyć choćby w trakcie gali finałowej. Planowana jest ona na sobotę 14-go czerwca od godziny 19.00.

  • Konferencja prasowa przed MP K-1 Rules_1
  • Konferencja prasowa przed MP K-1 Rules_2
  • Konferencja prasowa przed MP K-1 Rules_3
  • Konferencja prasowa przed MP K-1 Rules_4
  • Konferencja prasowa przed MP K-1 Rules_5
  • Konferencja prasowa przed MP K-1 Rules_6