free templates joomla

Finały mistrzostw świata IMMAF w połączeniu z UFC Fan Expo! Video!

UFC Fight Week Las Vegas Organizacja IMMAF, do której od niedawna należy także Polska, poinformowała, że finały Mistrzostw Świata 2014 odbędą się Świata 2014 w połączeniu z UFC Fan Expo w Mandalay Bay.












Właśnie tworzy się historia MMA! IMMAF ma zaszczyt przedstawić miejsca, w których odbędą się mistrzostwa świata: pierwsze cztery dni turnieju będą odbywały się w prestiżowym Cox Pavilion, a finały odbędą się w centrum UFC Fan Expo w Mandalay Bay. Sportowcy, którzy dotrą do finału będą konkurować przed tysiącami najbardziej oddanych fanów MMA na świecie.

UFC Fight Week Las Vegas Pierwsze cztery dni turnieju mistrzostw świata odbędą się w University of Nevada Las Vegas i jego prestiżowej hali Cox Pavilion. Znana arena sportowa w stolicy świata jeśli chodzi o sporty walki, Cox Pavilion słynie między innymi z tego, że odbywał tam się finał pierwszego sezonu "The Ultimate Fighter", gdzie Forrest Griffin i Stephan Bonnar stoczyli epicki bój, który odbył się szerokim echem na świecie i w historii MMA. Był to jeden z największych i najbardziej pamiętnych bojów w historii.

Na dzień finału turniej przeniesie się na UFC Fan Expo ® do hotelu Mandalay Bay. UFC wspiera IMMAF, zapewniając miejsce na finały. Odbędą się one w ciągu dnia i będą dostępne dla wszystkich posiadaczy biletów na UFC Fan Expo®.

"Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zapewnić naszym sportowcom takie miejsca rozgrywek na czas Mistrzostw Świata, to miejsca, które odzwierciedlają ducha i historię sportu MMA - mówi IMMAF Prezes Bertrand Amoussou. - Pragnę wyrazić moją wdzięczność dla zespołu w UNLV za świetną współpracę i dla UFC za bezcenne wsparcie, a także za goszczenie IMMAF na Fan Expo."

Bilety na pierwsze cztery dni Mistrzostw Świata w Cox Pavilion będą dostępne na www.unlvtickets.com od przyszłego tygodnia. Bilety na UFC Fan Expo ®, gdzie odbędą się finały, można kupić na www.ufcfanexpo.com.