free templates joomla

Shoot Boxing ~Road to S-Cup act. 4~: karta walk!

Yu Sugawara vs Taisho IwamaNiesamowicie zapowiada się kolejna gala SHOOT BOXING2012 ~Road to S-cup~act.4, która będzie miała miejsce w Korakuen Hall w stolicy Japonii, Tokio w dniu 17-go września. Po kobiecej rywalizacji S-Cup 2012, teraz na szalę rzucono największe nazwiska formuły Shoot Boxingu, Muay Thai, MMA i K-1. W walce wieczoru zmierzą się co prawda Hiroki Shishido i Satoru Suzuki, ale znacznie bardziej interesujące pojedynki toczyć się będą wcześniej.

Do karty walk wprowadzono walkę Hinaty i Warrena Stevelmansa. Obaj są weteranami K-1 MAX i gal It's Showtime i to zarówno w Holandii jak i w Japonii. Stevelmans reprezentuje Republikę Południowej Afryki, ale mieszka i trenuje oczywiście w Holandii. Hinata w formule Shoot Boxingu ma kiepskie doświadczenia, bowiem w stójce duszeniem poddał go sam Andy Souwer co jest rzadkością i generalnie domeną zawodników MMA.

Skoro o nich mowa to trzeba podkreślić, iż MMA reprezentować będzie weteran UFC, Bellator, Pride czy Dream Akihiro Gono a rywalem były mistrz Muay Thai w organizacji WMC Bovy Sor Udomsom. 27 letni Taj jest już nie gorzej rozbity setkami walk niż Gono ciosami, ale obaj potrafią stworzyć widowisko i na to mogą liczyć fani bez dwóch zdań. Tutaj nikt nie odpuści ani nie będzie kalkulować. Dodatkowo Gono wystąpi, na kolejnej gali Shoot Boxingu, gdzie zawodnicy MMA z organizacji Deep zmierzą się z fighterami Cesara Takeshiego, twórcy Shoot Boxingu. Jest to formuła walki, gdzie poza standardowym Kickboxingiem (z uderzeniami kolanem) włączone są obalenia, rzuty, podcięcia, duszenia i dźwignie w stójce. Jest to najbardziej wszechstronny styl stójkowy obok klasycznego Muay Thai z wyłączeniem uderzeń, łokciami. Gono bić będzie się z Hinatą według informacji japońskiej prasy.

Ostatni pojedynek jaki włączono do karty walk to starcie 19 letniego podopiecznego Cesara Takeshiego, Yu Sugawary z Taisho czyli doświadczonym Tomomim Iwama, który ma za sobą walki w Deep, ZST i bój z Jensem Pulverem na gali Pride w 2005 roku. Będzie sto starcie młodości i doświadczenia na płaszczyźnie gdzie weteran niekonieczni musi być faworytem. Obaj panowie na zdjęciu. Poniżej karta walk:

70.0 kg: Hiroki Shishido (Cesars Gym) vs Satoru Suzuki (Unit-K/ Bungeling Bay Spirit)
70.0 kg: Hinata Watanabe (Japonia) vs Warren Stevelmans (RPA)
70.0 kg: Akihiro Gono (Japonia) vs Bovy Sor. Udomsom (Tajlandia)
58.0 kg: Akira Utagawa (Snake Pit UWF) vs Kousuke Komiyama ( Hokuto)
65.0 kg: Yusuke Sugawara (Target) vs Kensaku Nakamura (Yoshida Dojo)
61.0 kg: Yu Sugawara (Cesars Gym) vs Taisho(Team Barbosa Japan)