free templates joomla

KSW 27 "Cage Time": Łukasz Rajewski zmierzy się z Łukaszem Chlewickim!

Łukasz Rajewski Jeden z najbardziej utytułowanych polskich kickbokserów Łukasz Rajewski podpisał kontrakt z Federacją KSW i zadebiutuje na gali 17 maja w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot. W walce otwierającej galę KSW 27 "Cage Time" 25-latek będzie walczyć z Łukaszem Chlewickiem w kategorii do -70kg.

Rajewski jest byłym mistrzem świata w kickboxingu federacji WKA i mistrzem Europy z 2004 roku w Sanda, mistrzem świata i posiadaczem wielu prestiżowych tytułów. Urodził się w Płocku, gdzie trenował pod okiem ojca Roberta Rajewskiego razem ze swoimi braćmi i siostrą, którzy również startują w zawodach kickboxingu i MMA.
 
Po przeprowadzce do Poznania kilka lat temu Rajewski postanowił kontynuować swoją sportową karierę w formule MMA. Wstąpił do renomowanego klubu Ankos Zapasy Poznań, gdzie obecnie pracuje jako trener od stójki. W ciągu ostatnich trzech miesięcy Raju stoczył swoje dwie pierwsze zawodowe walki w MMA. Obie wygrał. Jest bardzo dobrym uderzaczem, ktory posiada bardzo dobre obrony przed sprowadzeniami.
 
Pojedynek Rajewskiego z Chlewickim będzie klasycznym starciem uderzacza z parterowcem. Raju to znakomity kickbokser, zaś Sasza jest doświadczonym judoką.
 
Ten pojedynek to kolejne starcie gali KSW27 - Cage Time, które stoi na bardzo wysokim poziomie. W walce wieczoru widowiska zobaczymy Mameda Khalidova w kontrontacji z Maiquelem Falcao.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania transmisji z gali, która rozpocznie się o godzinie 20:00 w dniu 17 maja. Transmisjq dostępnq w Cyfrowym Polsacie, ipla oraz na www.kswtv.com

Polecamy także:
KSW 27 Cage Time: Gdańsk/Sopot, 17/05/2014