free templates joomla

K-1 World Grand Prix 2012 Final 16: Singh Jaideep zastępuje Badra Hari!

Singh Jaideep25 letni hinduski zawodnik wagi ciężkiej Singh "Heart" Jaideep (40-14, 1NC), zastąpi słynnego Badra Hari w nadchodzącym turnieju K-1 World Grand Prix 2012, który odbędzie się 14 października w stolicy Japonii, Tokio. Jak powszechnie wiadomo, sytuacja prawna Marokańczyka nadal jest niejasna i K-1 Global zdecydowała się nie ryzykować.

Jak wiadomo Badr, który miał być jedną z największych gwiazd nadal jest w konflikcie z prawem i nic nie wskazuje by sytuacja zmieniła się na jego korzyść. Marokańczyk ma zarzuty za pobicie w wyniku dość aktywnego towarzysko życia jakie prowadził i wydaje się, że nie zobaczymy go szybciej na sportowej arenie niż na sali sądowej.

Hindus nie jest tak  wypromowanym talentem, ale  zasłynął w 2010 roku znokautowaniem samego Sergieja Charitonowa z Rosji, który został kompletnie zdemolowany w ciągu rundy walki w finale K-1 WGP 2010. Jaideep przegrał na ringach japońskiej organizacji tylko z Gokhanem Saki i dość wątpliwie z Ewertonem Texeira.

Od wielu lat walczy w mniejszych organizacjach w Kraju Kwitnącej Wiśni i jesty mistrzem cenionej Rise, gdzie w 2011 roku wygrał turniej wagi ciężkiej demolując m.in. innego uczestnika gal K-1 Hiromi Amadę. W swoim ostatnim pojedynku znokautował Makoto Ueharę właśnie sięgając po pas Rise. Zarówno Amada jak i Uehara są na liści uczestników nadchodzącej imprezy. Ostatniej porażki i to także dość dyskusyjnej Jaideep doznał w Szwajcarii walcząc z weteranem Xavitem Bajramim o pas ISKA.