free templates joomla

Roy Nelson po walce na UFC Fight Night 39! Wywiad!

Roy Nelson Zapraszamy do obejrzenia i przeczytania którtkiego wywiadu z Royem Nelsonem przeprowadzonego bezpośrednio po wygranej walce z Antonio Rodrigo Nogueirą, podczas gali UFC Fight Night 39, która 11 kwietnia 2014 odbyła się w Abu Dhabi.

Dan Hardy: Cóż Roy to była niesamowita moc uderzenia. Odprawiłeś legendę MMA. Czy myślisz, że był to ważny skalp w Twoim rekordzie?

Roy Nelson: To wielka rzecz znokautować "Big Noga". To jest legenda, dziękuję Ci za walkę. Walka z nim była prawdziwą walką dwóch ciężkich.

DH: Roy, to dosyć obszerna kategoria wagowa, wiele ciekawych walk przed Tobą. Wielu z Nich już pokonałeś, z kim widziałbyś się w kolejnym pojedynku?

RN: Wiesz co, zawsze powtarzam, że chcę walczyć o pas. Nie ma znaczenia z kim. To zaczyna się od nowa, mogę patrzeć w tył.

DH: Popatrzmy na koniec walki. Potężna prawa ręka wylądowała na twarzy Twojego oponenta. Powiedz jak robisz to z taką precyzją?

RN: Widziałem, że w pewnym momencie opuszcza lewą rękę i udało się ulokować prawy opadający, i tyle. Szybka decyzja.

DH: Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wiele razy sam byłem w takich opałach dlatego wiem, że nie jest to łatwa sprawa, opanować gorączkę, która Cię wtedy dopada. To była walka zaplanowana na 5 rund, Tobie udało się zrobić to w 1. Czy oczekiwałeś walki w parterze, czy raczej w stójce?

RN: Może i on planował, żeby przez 5 rund kulać się ze mną w parterze, obalać mnie, ale cóż moja prawa ręka była szybsza :)

DH: Jeszcze raz wyrazy uznania za nokaut. Panie i Panowie, Roy Nelson!

Zobacz także:
UFC Fight Night 39: Roy Nelson nokautuje “Minotauro” Nogueirę!