free templates joomla

Tomasz Sarara zwycięża na Battle of Warriors 2!

Battle of WarriorsW piątkowy wieczór 11-go marca w krakowskiej hali TS Wisła, odbyła się gala sportów walki "Battle of Warriors 2". Licznie zgromadzona widownia obejrzała kilka interesujących walk, z których najciekawszą była walka wieczoru najlepszego polskiego zawodnika K-1 wagi ciężkiej Tomasza Sarary z Czechem Peterem Balazem.

Pojedynek był bardzo interesujący i Sarara rozstrzygnął go perfekcyjnie. W drugiej rundzie zawodnik naszych południowych sąsiadów był liczony i wydawało się, że może być już po walce. Na szczęście wytrzymał i dla widowiska było to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Polak bezdyskusyjnie zwyciężył przez decyzję, odnosząc kolejne zwycięstwo z międzynarodowym rywalem.

W walce MMA miejscowy zawodnik Grapplingu Kraków Salim Touahri (7-1) uderzeniami w parterze pokonał ściągniętego w ostatniej chwili Węgra Gabora Szabo (2-2) z niezbyt wyśrubowanym rekordem. Jak wiadomo "Polak - Węgier dwa bratanki", ale Krakowianin zdołał zakończyć walkę tuż przed gongiem w drugiej rundzie, serią uderzeń. Dramatyczny pojedynek był udziałem Mariusza Domańskiego i Roberta Caba, który zakończył się przed czasem w trzeciej rundzie. Była to jedyna walka na zasadach Muay Thai w tej gali i do tego jedna z najciekawszych.

Komplet wyników:

71 kg: Bartosz Zając pokonał Mateusza Durczoka przez decyzję 3:0
81 kg: Batłomiej Guzik pokonał Kacpra Urbańczyka przez decyzję 3:0
K-1 81 kg: Adrian Drążkiewicz pokonał Ireneusza Strawę przez TKO (poddanie) w 2 rundzie
K-1 75 kg: Tomasz Gromadzki pokonał Andrzeja Grzegorczyka przez decyzję 3-0
MT 91 kg: Mariusz Domański pokonał Roberta Cabę przez TKO w 3 rundzie
MMA 77 kg: Salim Touahri (Polska) pokonał Gabora Szabo (Węgry) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie

Main event
K-1 +95 kg: Tomasz Sarara (Polska) pokonał Petera Balaza (Czechy) przez decyzję 3-0