free templates joomla

Krzysztof Jotko vs Magnus Cedenblad na UFC Fight Night 41!

Magnus vs KrzysztofNiepokonany polski zawodnik MMA Krzysztof Jotko (14-0 MMA, 1-0 UFC) w swojej kolejnej walce zmierzy się ze Szwedem Magnusem Cedenbladem (11-4 MMA, 1-1 UFC) na gali UFC Fight Night 41 w Berlinie w Niemczech. Impreza będzie miała miejsce w dniu 2-go maja 2014 a pojedynek zakontraktowany został w kategorii średniej.

24-letni Jotko debiutował w najwiekszej światowej organizacji MMA podczas gali UFC Fight Night 33 "Hunt vs Bigfoot" w australijskim Brisbane w dniu 6-go grudnia 2013. Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego pokonał wówczas na punkty Brazylijczyka Bruno Santosa. Obecnie Polak przygotowuje się do walki w słynnym kanadyjskim Tristar Gym, gdzie trenuje słynny GSP czy Francuz Carmont. Będzie to drugi występ zawodnika pochodzącego z mazurskiej Ornety.

Właśnie wspomniany Carmont  jest tym, który  debiucie 31-letniego Szweda w UFC, zaserwował mu porażkę przez poddanie. Magnus jednak pokazał w następnym występie, iż nieprzypadkowo trafił do elity walk MMA i na UFC 164 poddał w ekspresowym tempie Jareda Hammana. Zawodnik wagi średniej potrzebował zaledwie 57 sekund na założenie duszenia gilotynowego rywalowi. Teraz przystąpi do swojego trzeciego pojedynku na arenach Ultimate Fighting Championship.