free templates joomla

UFC 171: Sean Strickland zastępuje Tora Troenga w starciu z Bubbą McDanielem!

Bubba McDaniel Na niespełna dwa tygodnie przed galą UFC 171, która odbędzie się 15 marca, kontuzji doznał Tor Troeng, który nabawił się urazu ramienia podczas przygotowań i nie wystąpi w starciu z Bubba McDanielem.

Zastępcą Troenga będzie niepokonany, Sean Strickland (13-0 MMA, 0-0 UFC), który 1 marca miał być przeciwnikiem Tomasza Drwala w ramach premierowej gali PROMMAC 1. Zawodnik rzekomo oszukał nie tylko raczkującą, polską organizację, ale również brand King of The Cage, zatajając negocjacje kontraktowe z Ultimate Fighting Championship. 23-latek to były mistrz KOTC w wadze średniej. "Tarzan" siedem z trzynastu pojedynków wygrał przez nokaut.

Bubba McDaniel (21-7) to ex-faworyt w sezonie TUF 18. Z programu odpadł po ćwierćfinałowym starciu z Urijahem Hallem. W walce z debiutantem będzie szukał przełamania, gdyż w ostatnim pojedynku został pokonany na punkty przez Brada Tavaresa podczas gali UFC Fight Night 27 w sierpniu 2013. Wcześniej był niepokonany w 7 kolejnych walkach. Co ciekawe 20 walk wygrał przed czasem.

Nie jest jeszcze powiedziane, w której częsci karty walk znajdzie się nowo dodany pojedynek.