free templates joomla

Fight Exclusive Night 2: informacja o ważeniu!

FEN 2 ważenieOrganizacja FEN informuje, iż oficjalne ważenie zawodniczek i zawodników przed galą MMA i Kickboxingu, Fight Exclusive Night 2 we Wrocławiu, odbędzie się w przeddzień gali, w piątek 7-go marca we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park, przy ulicy Legnickiej 58. Ważenie jest otwarte dla mediów i publiczności. Organizatorzy serdecznie zapraszają kibiców sportu a w szczególności fanów sztuk walki, bowiem będzie to okazja do osobistego kontaktu z zawodnikami i gwiazdami gali.

Podczas wydarzenia, wystąpią wszystkie gwiazdy organizacji jak: Wojciech Bartnik, Michał Dembler, Marta Chojnoska, Sylwia Juśkiewicz, Gerard Linder czy Tymoteusz Świątek. Nie zabraknie także doskonale znanych zawodników z Wrocławia jak Patryk Grudniewski, Radosław Pupin, Damian Komisarski czy Piotr Rogosz.

Procedura ważenia to jeden z istotnych elementów zawodowej rywalizacji i rodzaj dyscypliny dla uczestników walk a dla kibiców kapitalna okazja na przyglądanie się ich wysiłkowi. W Magnolia Park, będzie można to wszystko zobaczyć na własne oczy i przeżyć niezapomniane emocje.

Jednocześnie informujemy, iż na miejscu będzie możliwość zakupu biletów na galę Fight Exclusive Night 2. Ci którzy zechcą je nabyć wcześniej lub później mają taką możliwość poprzez sieci punktów stacjonarnych: EMPiK, Media Markt, Saturn Planet.

Lista punktów, gdzie można nabyć bilety w linku: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/dolnoslaskie/index.html