free templates joomla

FEN 2: Damian Komisarski vs Damian Pomocka!

Pomocka vs Komisarski FEN 2Organizacja Fight Exclusive Night, ma zaszczyt zapowiedzieć kolejny pojedynek na zasadach MMA na nadchodzącej gali Fight Exclusive Night 2 we Wrocławiu w dniu 8-go marca. W kategorii do 77 kg zmierzą się wrocławianin Damian Komisarski i zawodnik z Konina Damian Pomocka. Będzie to jedno z pierwszych starć w hali Klubu Biznesowego na Stadionie Wrocław podczas tej imprezy.


Komisarski reprezentuje klub Lutadores Wrocław i ma za sobą szereg amatorskich pojedynków MMA w ramach ALMMA i innych imprez. Ma 29 lat i mierzy 180 cm. Będzie to jego zawodowy debiut. 25-letni Damian Pomocka, debiutował niedawno, na początku lutego w profesjonalnym MMA pokonując Oskara Skorupkę z MMA Warriors Leszno po decyzji sędziów. We Wrocławiu okaże się, który z nich okaże się lepszy. Zapraszamy serdecznie kibiców na to i inne starcia i atrakcje gali FEN 2.

Jednocześnie informujemy, iż  jest możliwość zakupu biletów na galę Fight Exclusive Night 2. Ci którzy zechcą je nabyć mają taką możliwość poprzez sieci punktów stacjonarnych: EMPiK, Media Markt, Saturn Planet. Lista punktów, gdzie można nabyć bilety w poniższym linku: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/dolnoslaskie/index.html

źródło: FEN