free templates joomla

Tolegen Akylbekov vs Alexander Emelianenko 2 - rewanż w grudniu!

Akylbekov vs EmelianenkoJak poinformowały kazachskie media, w grudniu 2012 dojdzie do rewanżu pomiędzy miesjscowym zawodnikiem klubu Alash Pride, Tolegenem Akylbekovem (4-2) i Alexander Emelianenko (20-5) z Rosji. Pojedynek odbędzie się w dawnej stolicy Kazachstanu i jego największym mieście Ałma-Acie. Pierwszą walkę obaj stoczyli na gali Bushido Vol. 50 w grudniu 2011 roku i zwyciężył wówczas brat słynniejszego Fiodora Emelianenko. "Attila" zaś pokonał ostatnio Boba Sappa co jest już nie tylko światowym standartem, ale nawet lokalnym.

Informację o rewanżu podano na konferencji prasowej. Walka i gala będzie mieć specjalny status bowiem jej termin przypada na Dzień Niepodległości Kazachstanu (16 grudnia). Dodatkowo na gali pojawi się pięciu zawodników drużyny Kazachstanu,głównie z wspomnianego wcxześniej Alash Pride KZ.

Tradycyjnie w trzecim evencie Bushido nie powinno zabraknąć Polaków, bowiem na dwóch poprzednich imprezach wystąpili: Dawid Żywica z Berkserkers Szczecin, Sebastian Grabarek i Przemysław Dobiała z Czerwonego Smoka Poznań. Bardzo możliwe, iż dojdzie także do rewanżu Grabarka z Osmanem Kasimovem, który Polak wygrał, lecz ogłoszono remis. Obecnie werdykt jest w fazie zmiany na prawidłowy a rewanż jak najbardziej sprawiedliwy.