free templates joomla

Sergei Kharitonov vs Tyler East na GFC & Tech-Krep Fighting Championship!

Tech KreptNastępnym przeciwnikiem w formule MMA, rosyjskiego zawodnika wagi ciężkiej Sergeia Kharitonova (20-5) będzie amerykański fighter Tyler East (11-3). Ta walka odbędzie się 21 marca w Pałacu Sportu "Olympus" w Krasnodarze, podczas gali GFC & Tech-Krep Fighting Championship: Prime. Jest to już kolejne z rzędu nazwisko awizowane jako rywal Rosjanina, które spadło z afisza.

33-letni Siergiej Kharitonov wygrał siedem z ostatnich dziewięciu walk w MMA. Pokonali go jedynie Jeff Monson i Josh Barnett. Wśród tych, którzy przegrali można znaleźć nazwiska takich zawodników jak Mike Russow, Alistair Overeem, i Andrei Arlovski. 19 z 20 wygranych walk rosyjski komandos zakończył się przed czasem. Z tego 10 zakończyło się nokautami. Kharitonov mierzy 193 cm i waży około 116 kg. Stoi za nim 13-letnie doświadczenie w gronie profesjonalistów MMA, które uzupełnia walkami Kickboxingu w ramach organizacji Glory a wcześniej w cyklu K-1 World GP.

Tyler East jest trzykrotnym mistrzem USA w zapasach w stylu wolnym i byłym mistrzem KOTC. Nie przegrał walki od 2010 roku, od momentu dwóch porażek z Tony Lopezem. Od tego czasu zanotował siedem kolejnych zwycięstw. Wygrał 10 z 11 walk przed czasem z czego 9 nokautami. Amerykanin 195,5 cm i waży 107 kg. Jego doświadczenie w MMA to 4,5 roku kariery.