free templates joomla

Robert Burneika gościem na gali FEN 2!

FEN 2 Robert BurneikaFight Exclusive Night ma zaszczyt poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą Burneika Sports czyli Burneika Enterprises LLC kierowaną przez znanego wszystkim fanom MMA i sportów siłowych jako Hardkorowego Koksu, Roberta Burneikę.

Znany kulturysta i dwukrotny uczestnik walk MMA będzie wspierał najbliższą galę Fight Exclusive Night 2. Niezwykle lubiany przez polskich internautów Hardkorowy Koksu jako gość honorowy na zaproszenie organizacji FEN, postanowił przyjechać na galę, która będzie mieć miejsce w dniu 8-go marca na Stadionie Wrocław we Wrocławiu.
Dla dolnośląskich kibiców i wszystkich tych, którzy zechcą przybyć na Fight Exclusive Night 2, będzie to okazja do osobistego spotkania z mistrzem kulturystyki. Uprzedzamy, że nie należy już na tej gali spodziewać się występu na ringu słynnego Roberta, ale nigdy nic nie wiadomo. Hardkorowy Koksu tym razem będzie ambasadorem swojej marki Burneika Sports a także wesprze markę Fight Exclusive Night z czego jesteśmy dumni. Zapraszamy wszystkich fanów 8-go marca na Stadion Wrocław do hali Klubu Biznesowego & Diamentowego.

Nie zabraknie także innych gości honorowych jak olimpijczyk, Damian Janikowski, mistrz Kickboxingu, Paweł Jędrzejczyk i wielu innych, którzy uświetnią swoją obecnością to wydarzenie. 

Bilety są do nabycia w sieci TicketPro i to zarówno na stronie internetowej ticketpro.pl jak też sieci punktów stacjonarnych: EMPiK, Media Markt, Saturn Planet.

Lista punktów, gdzie można nabyć bilety w linku: http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/dolnoslaskie/index.html