free templates joomla

MMA Challengers 9: zmiany w karcie walk!

MMA Challengers 9Jakoś nie zaskakują nas zmiany w kartach walk gal MMA, czy w ogóle sportów walki, bo kontuzje to niestety nieodłączny element tych sportów. Problemy te nie ominęły także gali MMA Challengers 9, która odbędzie się 22 lutego w katowickim Spodku.
Niezmienna pozostaje liczba pojedynków, które zobaczymy tego wieczoru, a będzie ich jedenaście, w tym 8 walk MMA i 3 walki K-1.

Zmiany zawodników nastąpiły aż w pięciu pojedynkach. Andrzej Grzebyk będzie walczył z niepokonanym reprezentantem Akademii Sarmatia - Adamem Muszyńskim, a nie jak wcześniej zakładano z Wesley'em Howartem.
Stanislav Futera zmierzy się z Sebastianem Cebulą w miejsce Damiana Seweryna. W walce K1, w kategorii 81kg, Sebastian Złocki będzie walczyć w miejsce Kamila Kurzydło. Kolejne kontuzje spowodowały wycofanie Macieja Surmy oraz Janusza Bojczuka.
Trwają jeszcze poszukiwania przeciwnika dla Tyszanina, Piotra Mikołajskiego oraz rewelacyjnego, niepokonanego amatora Denisa Górniaka.

Aktualną kartę walk znajdziesz TUTAJ.

Każdy bilet na Galę MMA Challengers 9 upoważnia do wstępu na całodniową imprezę "Testosteron - Męski Maraton". Szczegóły oraz opis atrakcji na www.ttmm.pl

Polecamy także:
MMA Challengers 9: plakat i pierwsze informacje!
Gala MMA Challengers 9, czyli 22 zawodników 22 lutego w katowickim Spodku!