free templates joomla

Lumpinee Stadium: Sittichai Sitsongpeenong w głównej roli!

SittichaiNiezwykle mocną kartę walk będzie miała gala miejsce na słynnym Lumpinee Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku w piątek 31-go sierpnia. Co prawda w walce wieczoru wystąpią Thong i Yodkhunpol Sitmonchai w wadze koguciej , ale oczy większości znawców skierowane będą na pojedynek Sittichai Sitsongpeenonga i Prakaiysanga Kaiyanghadao. Pierwszy to bez wątpienia zawodnik o potencjale Buakawa i nie jest to stwierdzenie na wyrost.

Niezwykle mocną kartę walk będzie miała gala miejsce na słynnym Lumpinee Stadium w stolicy Tajlandii, Bangkoku w piątek 31-go sierpnia. Co prawda w walce wieczoru wystąpią Thong i Yodkhunpol Sitmonchai w wadze koguciej , ale oczy większości znawców skierowane będą na pojedynek Sittichai Sitsongpeenonga i Prakaiysanga Kaiyanghadao. Pierwszy to bez wątpienia zawodnik o potencjale Buakawa i nie jest to stwierdzenie na wyrost.

Niespełna 21 letni Anulak Jansuk jak naprawdę nazywa się Sittichai, już w 2010 roku zdemolował silnego Francuza Fabio Pincę. Choć przegrał kilka walk to wówczas to już w 2011, tylko raz zszedł pokonany po tym jak ze stawu wyleciał mu bark w finale turnieju Fuktien Group ze świetnym Ikkyusan Kor Roongtanakiat i to w samej końcówce walki. Do tego momentu prowadził on walkę na punkty. W tym roku triumfował w świetnym stylu w turnieju Toyota Vigo Marathon 2012. A na plus trzeba mu też zapisać zwycięstwo nad niezwykle trudnym rywalem jakim jest Aikpracha i była to jedna z najlepszych walk ubiegłego roku w Tajlandii. Tak więc wypada tylko dwa dni poczekać na świetne walki. Poniżej zestawienie wraz z kategoriami wagowymi (w funtach).

1. Chanachai Kanomtom62 (106) v Samingdej Dejfifa (106)
2. Petchai Keatnade (106) v Ledsilp Petnongnut (106)
3. Pheteng Kiatphontip (102) v Worawut M.U.Den (102)
4. Yodmanud Petbhotong (102) v Satanmuanglek Windysport (102)
5. Sittichai Sitsongpeenong (148) v Prakaiysang Kaiyanghadao (148)
6. Songkom Sakhomsin (115) v Mondam S.Veerapol (115)

Main event
7. Thong Puideenaidee (122) v Yodkhunpol Sitmonchai (124)

Lumpini Stadium