free templates joomla

Piaseczno Fight Night: Mariusz Niziołek i Dorota Godzina zwyciężają! Wyniki

Piaseczno Fight NightW sobotę 8-go lutego 2014 w hali GOSIR-u w Piasecznie k. Warszawy, odbyła się gala Kickboxingu Piaseczno Fight Night ze starciami o Zawodowe Międzynarodowe Mistrzostwo Polski. Właśnie w walce wieczoru o taki pas, miejscowy zawodnik Mariusz Niziołek, zmierzył się z Tomasem Neupauerem ze Słowacji i pokonał go na punkty.

Atrakcją gali był kobiecy turniej Kickboxingu na zasadach K-1, gdzie zwyciężyła świetna polska zawodniczka KIckboxingu doświadczona Dorota Godzina w finale pokonując Słowaczkę Weronikę Petrikową, która świetnie pokazała się w pierwszej walce, nokautując Kamilę Hermanowską. W pierwszej walce Dorota Godzina pokonała Ewelinę Nowosielską na punkty.

Komplet wyników:

Walka wieczoru
FC 81 kg: Mariusz Niziołek pokonał Tomasa Neupauera (Słowacja) przez decyzję 3-0

Finał turnieju K-1 kobiet
K-1 56 kg: Dorota Godzina (Polska) pokonała Weronikę Petrikową (Słowacja) przez decyzję 3-0