free templates joomla

Światowe gwiazdy Muay Thai na gali La Nuit Des Titans!

La Nuit Des TitansJuż w najbliższą sobotę 8-go lutego francuski promotor El Hadj Mekedem, organizuje pierwszą tegoroczną edycję jednej z najlepszych gal Muay Thai nad Sekwaną jaką jest Nuit Des Titans. Impreza będzie mieć miejsce w Tours a obsada gali zapowiada się rewelacyjnie. W głównej walce wieczoru pierwszy mistrz Thai Fight, francuski 29-letni Fabio Pinca (88-21-4) zmierzy się z młodym rewelacyjnym 17-letnim Tongchai Sitsongpeenong z Tajlandii.

29-letni Pinca to dziś najbardziej utytułowany zawodnik Muay Thai we Francji ze wszystkich walczących fighterów i lider słynnego Team NAS-R K. Taj niedawno pokazał się w Rosji zastępując zmęczonego występami Buakawa i znokautował miejscowego zawodnika, Khayala Dzhanieva. Wcześniej walczył na Lumpinee Stadium i za 2013 rok był nominowany do miana największych talentów Muay Thai w Tajlandii. Zważając na to, iż ma tylko 17 lat to mamy z talentem czystej wody i zawodnikiem, który powinien dominować na światowych arenach.

Kolejna wielka gwiazda a kto wie czy nie największa jaka zaszczyca swoją obecnością galę, to wielokrotny mistrz Lumpinee, Sam-A Kaiyanghadaogym (364-44-9), którego bilans i dokonania są bez precedensu. Jego rywal Hakim Hamech należy do teamu NAS-RK i to wiele mówi, ale niewątpliwie będzie miał bardzo ciężkie zadanie. Galę ozdobi czteroosobowy międzynarodowy turniej wagi lekkośredniej z udziałem takich gwiazd jak Mabel czy Boughanem. Resztą walk to francuskie zestawienia.

Superfight
68 kg: Fabio Pinca (Francja) vs Tongchai Sitsongpeenong (Tajlandia)
57 kg: Sam-A Kaiyanghadaogym (Tajlandia) vs Hakim Hamech (Francja)

Turniej wagi juniorśredniej 71 kg
Abdallah Mabel (Francja)
Youssef Boughanem (Maroko/Belgia)
Rungrawee Kietpatharapan (Tajlandia)
Farhat Akhmedjianov (Uzbekistan)

Walki otwarcia
MT 69 kg: Mohamed Abdellaoui vs Mathieu Floch
K-1 81 kg: Mike Bertili vs Lamine Niang
MMA 62 kg: Samir Faiddine vs Mickael Kanguichive
MMA 71 kg: Sébastien Fournier vs Akim Fontaine
MMA Maxime Maucotel vs Hovik Zakarian