free templates joomla

Bellator 77: zestawienie zawodników turnieju z udziałem Marcina Helda!

Marcin HeldOrganizacja Bellator FC ogłosiła w poniedziałek zawodników, którzy wystąpią w siódmym turnieju w wadze lekkiej. W całej stawce jest jeden Polak, Marcin Held, za którego będziemy trzymać kciuki. Gala odbędzie się 19 października w Reading.

Turniej zaczyna się od ćwierćwinałów, gdzie najciekawiej zapowiada się starcie weterana UFC, Richa Clementiego (44-21-1, 1-1 BFC) z niepokonanym Rosjaninem, Alexandrem Sarnavskiy'm (20-0).

Galę w całości będzie można obejrzeć na MTV2, a kartę wstępną będzie można zobaczyć na Spike.com.
Rosjanin szesnaście z dwudziestu pojedynków kończył przed czasem. Do walki przygotowywał się z zawodnikiem Bellatora w wadze średniej, Alexandrem Shlemenką.

"Turniej Bellatora będzie dla mnie niezwykle trudny. Zrobię wszystko, żeby nie zawieść swojego trenenera, rodziny, kibiców i całego narodu. Chcę dać świetną walkę."

Clementi powraca do Bellatora. W ostatnim pojedynku w oktagonie BFC stoczył w maju tego roku poddając duszeniem gilotynowym Dereka Camposa.
W przeszłości występował w UFC pokonując takich zawodników jak Melvin Guillard, Sam Stout, Terry Etim, czy też  Anthony Johnson.

"Cieszę się, że będę mógł się sprawdzić w turnieju w wadze lekkiej. Wiem, że mój przeciwnik jest dużo bardziej faworyzowany ode mnie, ale lubię wyzwania."

W kolejnym pojedynku zmierzy się nasz rodak, Marcin Held (13-2, 2-1 BFC). 20-sto letni Tyszanin dwie z trzech ostatnich walk rozstrzygał na swoją korzyść przez poddanie. Wszyscy komplementują BJJ Marcina Helda. Tym razem będzie musiał zmierzyć się z Muradem Machaevem (9-0). Będzie to dla Rosjanina debiut, więc zrobi wszystko,aby wygrać z Polakiem i przedłużyć szansę na pozostanie w Bellatorze. Pojedynek na pewno będzie toczył się w większości w parterze, gdyż obaj mają do tego świetne predyspozycje.


Zestawienie zawodników w wadze lekkiej:

Dave Jansen (16-2 MMA, 3-0 BFC) vs. Magomed Saadulaev (14-1 MMA, 0-0 BFC)
Marcin Held (10-2 MMA, 2-1 BFC) vs. Murad Machaev (9-0 MMA, 0-0 BFC)
Ricardo Tirloni (14-2 MMA, 1-1 BFC) vs. Rene Nazare (10-2 MMA, 3-2 BFC)
Rich Clementi (44-21-1 MMA, 1-1 BFC) vs. Tiger Sarnavskiy (20-0 MMA, 0-0 BFC)

Zwycięzca turnieju zmierzy się z mistrzem Bellator Fighting Championship w wadze lekkiej, Michaelem Chandlerem (10-0, 7-0 BFC)