free templates joomla

Fight Exclusive Night 2: zaproszenie na konferencję prasową!

Fight Exclusive Night Zamieszczamy zaproszenie na konferencję prasową przed galą Fight Exclusive Night 2. Konferencja, która jest otwarta dla wszystkich fanów MMA i sportów walki, odbędzie się 29 stycznia, o godzinie 12:00 na Stadionie Wrocław.

Poniżej oficjalna informacja organizatorów gali.

Szanowni Państwo,

organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zaprosić dziennikarzy, kibiców i sympatyków Sportów Walki na konferencję prasową związaną z nadchodzącą galą Fight Exclusive Night 2, która odbędzie się w dniu 8-go marca na Stadionie Wrocław we Wrocławiu.

Konferencja prasowa będzie mieć miejsce w środę, tj. 29 stycznia 2014r., o godzinie 12:00 w Sali Prasowej na Stadionie Wrocław przy Alei Śląskiej 1.

Podczas spotkania organizatorzy zaprezentują projekt FEN, program najbliższej gali FEN 2, a także tegoroczne plany organizacji. Na konferencji obecni będą zawodnicy i zawodniczki, którzy wystąpią na najbliższej imprezie: olimpijczyk Wojciech Bartnik, mistrzyni świata w Kickboxingu, Marta Chojnoska, mistrzyni Polski w Muay Thai, Sylwia Juśkiewicz, kickboxerski mistrz świata Gerard Linder, najbardziej utalentowany polski zawodnik MMA wagi koguciej, Tymoteusz Świątek, oraz miejscowi zawodnicy: Patryk Grudniewski, Wiktor Fedyna, Radosław Pupin, Damian Komisarski i reszta Teamu FEN.

Nie zabraknie także gwiazd sportu, które wspierają projekt Fight Exclusive Night, jak medalista olimpijski Damian Janikowski czy mistrz świata w Kickboxingu, Paweł Jędrzejczyk.

Dziennikarze będą mieli okazję przeprowadzić wywiady i dowiedzieć się o szczegółach nadchodzącej imprezy. Serdecznie zapraszamy wszystkie media na to spotkanie.

W imieniu Fight Exclusive Night, 
Prezes Paweł Jóźwiak