free templates joomla

KSW 26: Michał Włodarek vs Michał Andryszak w karcie walk!

Michał Andryszak Kolejnym pojedynkiem dodanym do karty walk gali KSW 26, o którym poinformowali przedstawiciele "Federacji KSW", jest starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Michałem Andryszakiem i Michałem Włodarkiem.

Andryszak to 21-letni zawodnik z Fighting Division Bydgoszcz. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie czternaście zawodowych pojedynków w formule MMA z czego aż jedenaście wygrał. Noszący pseudonim "Longer" Andryszak swoją ostatnią walkę stoczył pod koniec 2013 roku, gdzie w niewiele ponad minutę przez TKO pokonał doświadczonego Rosjanina Baga Agaeva. Jest aktualnym numerem sześć w rankingu wagi ciężkiej w Polsce.  

Bydgoszczanin już od dłuższego czasu był obserwowany przez właścicieli Federacji KSW. Rok temu był nawet uczestnikiem letniego Obozu KSW w Olsztynie i już na nim wzbudził zainteresowanie duetu Kawulski i Lewandowski.  

Włodarek to numer siedem rankingu wagi ciężkiej w naszym kraju i zawodnik, który w zawodowej karierze MMA jeszcze nie przegrał. Jego aktualny bilans to pięć zwycięstw bez porażki. Na swoim koncie ma zwycięsto m.in. z obecnym zawodnikiem organizacji UFC Danielem Omielańczukiem, którego pokonał na punkty w 2011 roku. 

Noszący pseudonim "Komar" to podopieczny Andrzeja Kościelskiego z Ankosu Zapasy Poznań i klubowy kolega Karola Bedorfa, Borysa Mańkowskiego iMateusza Gamrota. 

Pojedynek Andryszak versus Włodarek zapowiada się bardzo interesująco. Obaj zawodnicy są twardzi, nieustępliwi i nie stronią od mocnych wymian ciosów w stójce. Obaj chcą wygrać swój debiut dla Federacji KSW i żaden nie odpuści. Emocje gwarantowane!  

Michał Andryszak o Michale Włodarku:  
- Michał to bardzo dobry zapaśnik, z bardzo dobrego klubu. Wiem jak walczy i wiem, że będzie to dobra walka. Jeśli on nie będzie chciał przewracać to gwarantuję, że damy dobrą walkę pełną wymian w stójce i powalczymy o walkę wieczoru gali KSW26. 

Michał Włodarek o Michale Andryszaku: 
- Młody, utalentowany chłopak. Solidny zawodnik. Nie boję się nikogo, nie boję się jego i na pewno nasza walka podobać się będzie publiczności.