free templates joomla

ONE FC zakontraktowało nowych zawodników!

ONE FC Najprężniej rozwijająca się organizacja MMA w Azji, ONE FC zakontraktowała 6 nowych zawodników. Gala, ONE FC 14 "War of Nations", która odbędzie się 14 marca 2014 w Kuala Lumpur,  będzie obfitowała w wiele interesujących pojedynków.

Co ciekawe wśród sześciu zawodników brakuje byłego mistrza organizacji Bellator FC, Bena Askrena. Amerykański zapaśnik był wielokrotnie łączony z azjatycką organizacją, ale jak dotąd nie został ogłoszony termin jego debiutu, ani nie wiadomo z kim miałby się zmierzyć.

Na liście zawodników, którzy ostatnią podpisali kontrakt z ONE FC widnieją takie nazwiska jak: Marat Gafurov, Kelvin Fitial, Rob Lisita, Martin Nguyen, Kultar Gill i Kentaro Watanabe.

O umowie podpisanej z zawodnikiem z Ukrainy, Maratem Gafurovem (8-0), oraz jej konsekwencjach napisaliśmy już wcześniej TUTAJ.

Kolejnym zawodnikiem zakontraktowanym przez ONE FC jest Kelvin Fitial (12-7-2), zawodnik wagi ciężkiej, który nie poniósł porażki od sześciu pojedynków. Jest to ruch co najmniej dziwny, gdyż zawodnik Marianas Elites nie walczył od czerwca 2011 roku.

Australijczyk Rob Lisita (13-5), który na co dzień trenuje w tajskim teamie Phuket MMA. Pod koniec 2013 roku poddał Takeshiego Inoue. W dwóch poprzednich pojedynkach również wygrywał przed czasem. Australijczyk z pewnością wprowadzi wiele ożywienia w wadze piórkowej. Siedem z wygranych walk zakończył przez różnego rodzaju poddania.

Martin Nguyen (3-0) pokonał Luke'a Standinga zdobywając pas w wadze piórkowej. Zwyciężając w organizacji Brace For War zagwarantował sobie podpisanie kontraktu z ONE FC,  które z regionalną organizacją żyje w symbiozie.

Przedostatnim zawodnikiem zakontraktowanym w ONE FC jest Kultar Gill (12-8). W przeszłości rywalizował w K-1, konfrontując swoje umiejętności z Buakawem Por. Pramukiem. Teraz ma na koncie 20 zawodowych pojedynków w formule MMA. Przed podpisaniem kontraktu wygrał 2 walki przez TKO i KO w pierwszej rundzie. Dobra forma skłoniła włodarzy ONE FC do podpisania kontraktu.

Ostanim zawodnikiem, którego zobaczymy niebawem w oktagonie azjatyckiej organizacji jest Japończyk, Kentaro Wantanabe (10-4). Zawodnik walczący w wadze muszej wygrał 6 walk w ostatnich 7 starciach. Wcześniej związany był z Shooto.