free templates joomla

Andy Souwer, Kaew Fairtex i Pornsanae gwiazdami No Kick No Life 2014!

Andy SouwerGwiazdy K-1 MAX i Muay Thai wezmą udział w japońskiej gali Rikix - No Kick, No Life 2014, która odbędzie się 11-go lutego w Ota Ward Gymnasium w Tokio. Wśród największych nazwisk pojawi się znany dwukrotny mistrz K-1 MAX i mistrz Shoot Boxingu Andy Souwer (150-14-1) z Holandii.


Kolejni zawodnicy będący gwiazdami w Japonii i poza nią to Hiroki Ishii (54-12-10) - jeden z pięciu nie będących Tajami, mistrzów słynnego Rajadamnern Stadium, Kaew Fairtex (205-21-12) - mistrz WMC i Lumpinee, Pornsanae Sitmonchai (108-48-1) mający na koncie pas Rajadamnern i bezcenny tytuł mistrza Tajlandii. Japońską ekipę uzupełnia Umeno Genji, weteran Muay Thai i K-1 MAX.

Rywalem Souwera jest mistrz wagi półśredniej organizacji New Japan Kick Boxing Association Tsukuru Midorikawa. Andy wraca po kontuzji i operacji po raz pierwszy od listopada 2013, kiedy to na punkty pokonał twardego Australijczyka Steve Moxona Australii. Pozostałe zestawienia są niezwykle ciekawe. Ishii bowiem zmierzy się z Kaewem. Taj podczas ostatniego pobytu w Japonii, znokautował Umeno Genji. Poniżej karta walk:

70 kg: Andy Souwer (Holandia) vs Tsukuru Midorikawa (Japonia)
67 kg: Hiroki Ishii ((Japonia) vs Kaew Fairtex (Tajlandia)
63 kg: Umeno Genji (Japonia) vs Pornsanae Sitmonchai (Tajlandia)
+91 kg: Matsumoto (Japonia) vs Yuji Sakuragi (Japonia)