free templates joomla

Bellator planuje ekspansję poza Stany Zjednoczone!

Bellator Logo Przeżywająca podobno problemy finansowe organizacja Bellator oprócz rozdawania grubej kasy w tym roku planuje również dwa wypady do Kanady i dalszą ekspansję na tereny oddalone na południe od Stanów Zjednoczonych. Chodzi oczywiście o Brazylię, ojczyznę vale tudo.

Patrzą na zawodników Bellatora jest to logiczne posunięcie. Oprócz gwiazd najlepszego teamu MMA w Brazylii, Nova Uniao: Marlona Sandro i mistrza wagi koguciej, Eduardo Dantasa jest jeszcze jeden z najwybitniejszych zawodników muay thai z Brazylii, zwycięzca turnieju o Puchar Króla Tajlandii, Cosmo Alexandre, który na ostatniej gali Bellatora wygrał swoją walkę.

Po części jest to również spowodowane dobrymi, wg szefa Bellatora, wynikami oglądalności ich gal na terenie Brazylii. Gale Bellatora są transmitowane przez stację Esporte Interativo.

Jednak do kraju kawy organizacja Bjorna Rebney'a zawita dopiero w 2013 roku. W tym roku Bellator ma plany organizacji gal w Kanadzie i w Ohio, gdzie miałaby wystąpić mistrzyni Bellatora w wadze do 115 funtów, miejscowa Zolia Gurgel, żona weterana UFC, Jorge Gurgela.
Występ Pani Gurgel jest jednym z najważniejszych punktów planowanej gali w Ohio i jak mówi sam Rebney, nie wyobraża sobie gali w tym stanie bez tej zawodniczki.