free templates joomla

Polski Gladiator - Epizod I w kwietniu w Nowej Rudzie!

Polski Gladiator - Epizod 1 12 kwietnia 2014 roku w Nowej Rudzie, na Dolnym Śląsku, odbędzie się gala Polski Gladiator - Epizod 1. Zgodnie z informacją organizatorów w gali wezmą czynny udział między innymi Rafał Petertil i Damian Janikowski.

Petertil to człowiek, który w sztukach walki osiągnął w zasadzie wszystko, co tylko było możliwe. Walką podczas gali w swojej rodzinnej Nowej Rudzie będzie chciał powoli żegnać się z czynnym uprawianiem sportu.
Damian Janikowski to człowiek, przed którym sportowy świat zaczyna wyraźnie się otwierać, i teraz chce on zasmakować walki w formule Mixed Martial Arts.
Oczywiście obaj fighterzy nie będą walczyć ze sobą, a ich przeciwników poznamy zapewne niebawem.

Poza tym podczas tego wieczoru odbędzie się międzynarodowy mecz Polska vs. Czechy. Organizatorzy gali zapewniają, że jego obsada będzie bardzo silna. Zresztą impreza, nad którą honorowy patronat objął Tomasz Kiliński – Burmistrz Nowej Rudy, będzie miała nie tylko swój niepowtarzalny charakter, ale także szereg atrakcji.

Honorowymi gośćmi podczas gali Polski Gladiator będą Mateusz Pasternak, aktualny zawodowy Mistrz Europy w boksie, Wojciech Bartnik, ostatni medalista olimpijski w boksie, Marek Krajewski - pisarz powieści kryminalnych, laureat „Paszportów Polityki".


Wstępna karta walk:

Walka wieczoru - K-1:
Rafał Petertil vs TBA

Walka wieczoru - MMA:
Damian Janikowski vs TBA

Mecz Polska vs Czechy:
Boks amatorski
81 kg: Paweł Dudziec vs TBA
K-1
71 kg: Łukasz Kaczmarczyk vs TBA
75 kg: Paweł Biszczak vs TBA
86 kg: Maciej Janowski vs TBA
Kategoria ciężka:
TBA vs TBA
Alicja Piecyk vs TBA
MMA
Michał Michalski vs TBA

Pozostałe walki:
K-1: TBA vs TBA
K-1: TBA vs TBA
K-1: TBA vs TBA