free templates joomla

Paweł Jędrzejczyk związuje się z Fight Exclusive Night!

Paweł Jędrzejczyk & Saenchai32-letni mistrz świata w Kickboxingu Paweł Jędrzejczyk reprezentujący klub Puncher Wrocław jest kolejnym utytułowanym zawodnikiem, który współpracować będzie z grupą FEN organizującą gale Fight Exclusive Night. Kontuzjowany obecnie fighter Muay Thai ma wystąpić na jednej z nadchodzących gal FEN w Londynie w Anglii, lub w Gdańsku w dniu 12-go lipca. Paweł będzie gościem honorowym najbliższej gali Fight Exclusive Night 2. Na pewno dla publiczności będzie okazja do bezpośredniego kontaktu z polskim mistrzem, porozmawiania czy wzięcia autografu.

Jędrzejczyk noszący przydomek "Wergi" to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników Kickboxingu i pierwszy Polak jaki walczył i wygrał walkę na na legendarnym Rajadamnern Stadium w stolicy Tajlandii w Bangkoku. Na koncie ma zwycięskie walki także na innych arenach w Tajlandii. Mimo wielu propozycji na walki w formule MMA, Jędrzejczyk nie mówi nie, ale obecnie skupia się na rehabilitacji i przygotowaniach do walk na zasadach K-1 i Muay Thai. Najpewniej w takich formułach obejrzymy go na gali Fight Exclusive Night.

Wrocławski zawodnik walczył również na słynnym Lumpinee Stadium, który jest Mekką walk współczesnego Muay Thai i obcokrajowcy walczą na nim rzadko. Jędrzejczyk został zaproszony do udziału a tajscy promotorzy doceniają go i chętnie widzą go na swoich galach. Paweł jest też mistrzem świata organizacji World Kickboxing Network a jeszcze w tym roku ma walczyć o pas mistrza świata WKA - najstarszej istniejącej organizacji Kickboxingu na świecie.