free templates joomla

Michael Johnson zgłasza się do walki z Khabibem Nurmagomedovem!

fot. MMAjunkie.com - Michael Johnson W związku z problemami Dany White'a i kierownictwa UFC związanymi ze znalezieniem pojedynku dla Dagestańczyka, Khabiba Nurmagomedova (21-0 MMA, 5-0 UFC) pojawił się ochotnik.

Jest nim 27 zawodnik wagi lekkiej, Michael Johnson (12-8 MMA, 6-4 UFC), który swoją kandydaturę zgłosił poprzez Twitter'a. Wcześniej walki z Khabibem nie chciał przyjąć Nathan Diaz.

Johnson to finalista 12-ej edycji programu The Ultimate Fighter. Zawodnik Blackzilians w UFC miewał lepsze i gorsze momenty.
Potrafił wygrać cztery pojedynki z rzędu, żeby polec w starciach z Rezą Madadim i Mylesem Jury, a następnie odradzając się niczym feniks z popiołów w starciach z Joe Lauzonem i Gleisonem Tibau. Pokonanie Lauzona i Tibau może być początkiem propozycji na walki z topowymi zawodnikami UFC w wadze lekkiej.

Khabib Nurmagomedov to wielokrotny Mistrz Świata w Sambo bojowym. W zawodowym MMA wygrał 21 pojedynków i nie doznał goryczy porażki.
W styczniu 2012 roku zadebiutował w UFC. Od tego czasu wygrał pięć walk, z czego dwie przed czasem. Przez wielu specjalistów jest uważany za przyszłego mistrza UFC. Niebawem powinien zacząć dostawać walki z najlepszymi zawodnikami swojej kategorii wagowej.

Czy do pojedynku dojdzie, przekonamy się niebawem. Na pewno Johnson, nawet mimo porażki nie straci, gdyż Dana i jego współpracownicy lubią "współpracujących " zawodników.