free templates joomla

MMA Challengers 9: plakat i pierwsze informacje!

MMA Challengers 9Podczas dziewiątej gali MMA Challengers, która odbędzie się 22 lutego 2014, zobaczymy 11 zawodowych pojedynków, w tym 7 w formule MMA oraz 4 walki na zasadach K1.
Wszystko to w katowickim Spodku, gdzie MMA Challengers zagości już po raz piąty. Zaplanowano bardzo silny skład, złożony z najlepszych i zarazem bardzo widowiskowych zawodników z Polski i zagranicy.

Sędzią ringowym gal MMA Challengers jest doświadczony polski zawodnik MMA - Krzysztof Kułak. Ponadto, jak zwykle wielu gości specjalnych ze świata sztuk walki.

Organizacja MMA Challengers to jedna z najdłużej działających organizacji MMA w Polsce. Dotychczas zorganizowała ona 8 zawodowych gal pod marką MMA Challengers. Walki odbywają się w ośmiokątnym ringu otoczonym siatką, tzw. oktagonie.
Na imprezach MMA Challengers walczyli do tej pory tacy zawodnicy jak: Marcin Held (pierwszy posiadacz pasa MMAC w wadze lekkiej, walczący obecnie dla amerykańskiego Bellatora), Artur "Kornik" Sowiński, Borys Mańkowski, Marcin Naruszczka, Mariusz Abramiuk, Jacek "Buczer" Buczko i wielu innych utalentowanych fighterów, natomiast sędzią ringowym jest zawsze Krzysztof Kułak.

Wkrótce karta walk gali MMA Challengers 9.

Bilet normalny w rewelacyjnej cenie od 25zł
Bilet VIP Catering 600zł