free templates joomla

Arena Berserkerów 5 Exped Cup: turniej wagi lekkiej i finał turnieju wagi półśredniej!

Arena Berserkerów 51 marca 2014 w Stargardzie Sczecińskim odbędzie się piąta edycja gali Arena Berserkerów. Organizatorzy nie podali jeszcze liczby planowanych walk, ale możemy być przekonani, że będą one zacięte i emocjonujące.

Jedną z już ogłoszonych walk, które widzowie zobaczą tego dnia w Stargardzie będzie pojedynek Alberta Odzimkowskiego z Michałem Wienckiem, będący finałem turnieju w kategorii 77 kg, czyli wadze półśredniej. Zawodnicy ci już podczas Areny Berserkerów 4 pokazali swoje bardzo wysokie umiejętności. Organizatorzy gali zapweniają, że "Albert Odzimkowski vs Michał Wiencek to gwarancja nowoczesnego stylu walki i bezpardonowych, efektownych akcji."

Oprócz w/w walki podczas najbliższej Areny Berserkerów odbędą się ćwierćfinały i półfinały turnieju do 70 kilogramów, czyli wagi lekkiej. Jak podają organizatorzy imprezy "Matchmakerem organizacji jest Piotr „Bagi” Bagiński, który dba o wysoki poziom sportowy całego przedsięwzięcia."

Dzięki dopięciu kilku umów sponsorskich przez organizatorów gali na zwycięzcę turnieju wagi lekkiej będą czekać interesujące nagrody, między innymi: roczny kontrakt na suplementy jednej z firm odżywkowej, roczny kontrakt na odzież oraz sprzęt treningowy, nagroda finansowa, weekend sparingowy w Wałczu, opieka fizjologiczna Michała Garnysa, prowadzenie dietetyczne oraz inne.

Oficjalny trailer zapowiadający walkę finałową turnieju do 77kg – Arena Berserkerów 5 – Exped Cup