free templates joomla

Obóz zimowy w Szczyrku organizuje klub Czerwony Smok!

Obóz zimowy Czerwony Smok Jeden z najbardziej dynamicznych klubów w Poznaniu, Czerwony Smok, organizuje w terminie od 1 do 8 lutego 2014 obóz zimowy w Szczyrku. Klub posiada już dziesięcioletnie doświadczenie w organizowaniu tego rodzaju imprez. Wybrane miejsce, czyli Hotel "Panorama" oraz oferowana tam infrastruktura zapewnią świetny, aktywny wypoczynek.

Ośrodek położony jest na południowym stoku Klimczoka. Cudne widoki o każdej porze roku na górską przyrodę zapierają dech w piersi. Dziesięciominutowy spacerek zaprowadzi nas do centrum Szczyrku ze wszystkimi jego atrakcjami. Miłośnicy górskich wędrówek wychodzą prosto z Ośrodka na szlaki turystyczne.
Wypoczynek połączony z dobrą zabawą zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci.

W pobliżu wiele tras narciarskich o różnych długościach i stopniu zaawnasowania. W odległości 700m Centralny Ośrodek Sportu ze stadionem, halą, basenem i odnową biologiczną.

Organizatorem:
KLUB SPORTOWY CZERWONY SMOK
Termin:
01.02. - 08.02.2014
Miejsce:
Hotel "Panorama"
43-370 Szczczyrk, ul.Wczasowa 20

Kierownik obozu:
mgr Marcin Zabłocki tel. 533666811
Trener opiekun:
mgr inż. Bartosz Jezierski tel. 693113392
Trener opiekun:
mgr Maciej Michalak tel. 693072300

Termin rezerwacji i zapisów do 20 stycznia 2014r.

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, internet bezprzewodowy.
Wyżywienie - 3 posiłki dziennie
Ping-Pong
Boisko zimowe
Mini siłownia
Duża sala do zajęć rekreacyjno – sportowych
Bilard (płatny)
Sauna (płatna)

Obóz zimowy Czerwony Smok

Program obozu:
-  Zajęcia nauki jazdy na nartach i snowbordzie pod okiem instruktora.
-  Zajęcia z instruktorem, taniec nowoczesny HIP HOP, ZUMBA, AEROBIC, ABT z podziałem na grupy wiekowe dla wszystkich chętnych.
-  Treningi sportowe ogólnorozwojowe w terenie z opieką trenerską dla chętnych.
-  Treningi specjalistyczne Kick Boxing, K1, Muay Thai, Taekwondo dla chętnych na sali gimnastycznej (zajęcia treningowe odbywać  będą się na sali sportowej mieszczącej się przy obiekcie w tym samym budynku)
-  Codzienne treningi biegowe z opieką trenerską dla chętnych
-  Gry i zabawy sportowe z animatorem czasu wolnego na śniegu dla grup rekreacyjnych z podziałem na wiek uczestników
-  Zajęcia świetlicowe, zabawy obozowe, quizy, konkursy, dyskoteki z animatorem czasu wolnego z podziałem na wiek uczestników
-  Możliwość skorzystania z masażu sportowego oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.
-  Dla każdego uczestnika strój sportowy.
-  Wspaniała atmosfera, niezapomniane przeżycia oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży, zawodników oraz rodzin, które chcą  spędzić czas aktywnie.
-  Organizujemy obozy od ponad 10 lat.
-  Zajęcia sportowe (turniej siatkówki, turniej piłki nożnej, turniej koszykówki, turniej piłki ręcznej, turniej rugby i inne gry zespołowe z animatorem sportu dla grup rekreacyjnych jak i zawodników z podziałem na wiek uczestników)

Cena obozu  1250 zł
Pobyt psa 200zł (obowiązek sprzątania po swoim psie)

Wpłaty zaliczki i pełnej odpłatności należy uiszczać na konto koniecznie z dopiskiem - rata 1,2,3…itd., imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia i PESEL, numer telefonu - tytułem: opłata za obóz sportowy.

Konto ING 37 1050 1520 1000 0090 9422 7304

W cenie obozu:
-  Przejazd autokarem do hotelu w Szczyrku hotel Panorama (Wyjazd 01.02.2014; Zbiórka: Luboń ul Kołłątaja 1 przy Szkole Gimnazjum nr 2 godzina 7:00; zbiórka w Poznaniu Siedziba Klubu godzina  7:30. Powrót do Poznania 08.02.2014 w godzinach popołudniowych.)
-  Zakwaterowanie w ośrodku Hotel Panorama
-  Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
-  Program omówiony powyżej
-  Opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej
-  Opiekę instruktora narciarstwa i snowbordu
-  Zajęcia sportowe-treningi sportowe z wykwalifikowaną kadrą trenerską
-  Opieka animatora czasu wolnego
-  Ubezpieczenie NW
-  Strój sportowy

Warunek rezerwacji- wpłata minimum 300 zł zaliczki do organizatora lub na konto. Cała należność za obóz musi być uiszczona najpóźniej do 27 stycznia 2014 r.  Nie spełnienie tego warunku jest jednoznaczne z rezygnacją z wyjazdu na obóz, a wpłacona już kwota nie będzie mogła być zwrócona.
Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat. Organizator zastrzega sobie prawo do zatrzymania wpłaty zaliczki w przypadku rezygnacji z uczestnictwa.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata w/w zaliczki do organizatora lub na konto, wypełniona karta obozowa (w przypadku osób niepełnoletnich), podpisane warunki uczestnictwa i wypełniona umowa-zgłoszenia w imprezie (do pobrania na stronie www.czerwony-smok.pl), podanie imienia i nazwiska uczestnika, data urodzenia i numeru PESEL oraz numeru telefonu.

Nie spełnienie , któregoś z w/w warunków nie będzie brane pod uwagę jako rezerwacja miejsca.
Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w obozie decyduje kolejność zgłoszeń poprzez wpłatę zaliczki.

Przed podpisaniem umowy-zgłoszenia na uczestnictwo w imprezie organizowanej przez nasz klub, należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa stanowiącymi integralną część umowy. Każda wpłata jest równoznaczna z zapoznaniem się uczestnika i osoby wpłacającej z warunkami umowy, warunkami uczestnictwa i regulaminem obozu.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt z kierownikiem lub trenerami klubowymi telefony podane wyżej.
Na stronie www.czerwony-smok.pl są do pobrania druki:  
karta obozowa (obowiązkowa dla osób niepełnoletnich),
załącznik do karty kwalifikacyjnej - oświadczenie rodziców,
umowa-zgłoszenie,
regulamin uczestnika-oświadczenie (obowiązkowe podpisane przez rodziców),
warunki uczestnictwa,  

Termin rezerwacji i zapisów do 20 stycznia 2014r.

Z racji bardzo małej ilości pokoi 2 osobowych decyduje kolejność rezerwacji poprzez zgłoszenie organizatorowi oraz wpłatę zaliczki (informacja dotyczy osób pełnoletnich). Po wykorzystaniu limitu pokoi 2 osobowych pozostała część uczestników będzie kwaterowana w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z pozostałymi uczestnikami. Strój sportowy będzie wydawany według kolejności zgłoszeń i osobom, które w terminie podały swój rozmiar.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w przypadku sytuacji niezależnych od organizatora (mała liczba uczestników, wypadki losowe zawiązane z organizatorem). Organizator w takich sytuacjach zobowiązuje się do zwrotu wpłaconej zaliczki przez uczestników.


Z racji bardzo małej ilości pokoi 2 osobowych decyduje kolejność rezerwacji poprzez zgłoszenie organizatorowi oraz wpłatę zaliczki (informacja dotyczy osób pełnoletnich). Po wykorzystaniu limitu pokoi 2 osobowych pozostała część uczestników będzie kwaterowana w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z pozostałymi uczestnikami. Strój sportowy będzie wydawany według kolejności zgłoszeń i osobom, które w terminie podały swój rozmiar.