free templates joomla

Buakaw vs Zhou Zhi Peng na K-1 World MAX 2013 Quarter Final

K-1 ChinaW dniu 28-go grudnia w Foshan w Chinach, odbędzie się gala K-1 World MAX 2013 Quarter Final, która jest dość zaskakującą niespodzianką ogłoszoną przez organizację K-1 Global. Superatrakcją atrakcją gali będzie występ największej światowej gwiazdy Muay Thai i K-1 MAX Buakawa Banchameka (212-21-12 55 KO) z Tajlandii. Zmierzy się on z doświadczonym chińskim fighterem Zhou Zhi Peng (20-4).

Będzie to drugi pojedynek w tym roku Buakawa z przedstawicielem Państwa Środka. W sierpniu, gwiazdor nie bez oporu pokonał Dong Wen Fei po świetnej walce z obu stron a teraz zmierzy się z Chińczykiem, który trafił do czołowej ósemki K-1 MAX mimo porażki z Joey'em Pagliuso z USA we wrześniu w Mallorca w Hiszpanii. Buakaw niedawno w imponującym stylu mówiąc wprost "rozjechał" zdolnego Enriko Kehla z Niemiec.

Wspomniany Enriko Kehl (60-8-2) także pojawi się na gali i walczyć będzie z Maximo Suarezem z Hiszpanii. Inne starcia to walka Kanadyjczyka Shane Campbella z mieszkającym w Hiszpanii, Kolumbijczykiem Christopherem Mena. Z gali wypadł niestety kontuzjowany Andy Souwer (149-14-1 88 KO), który leży w szpitalu.