free templates joomla

Holly Holm i Juliana Werner będą walczyć o pierwszy pas Legacy FC w wadze koguciej kobiet!

Holly Holm Niepokonana w zawodowym MMA, Holly Holm (6-0) zmierzy się z brazylijską zawodniczką wywodzącą się z Kickboxingu, Julianą Werner (7-3) podczas jednej z gal Legacy Fighting Championship. Stawką pojedynku będzie pas wagi koguciej.

Holly Holm podobnie jak jej najbliższa przeciwniczka wywodzi się ze sportu stójkowego. Swoją przeszłość wiązała z boksem i kickboxingiem. Największe sukcesy odnosiła na ringu bokserskim. Zdobyła pasy takich organizacji jak IBA, WBA i IFBA. W latach 2005-2006 zdobyła nagrodę dla najlepszej kobiecej zawodniczki według magazynu "Ring". Co ciekawe wraz z karierą bokserską rozwija karierę w MMA. W mieszanych sztukach walki pojawiła się w 2011, kiedy w 2 rundzie poprzez, niezdolność przeciwniczki po mocnych lowkickach, została uznana za zwyciężczynię. Po dwóch walkach w 2011 roku miała 2 lata przerwy. Do oktagonu wróciła lutym tego roku.
W oktagonie Bellatora rozprawiła się przez TKO Katie Merrill. Trzy kolejne zwycięstwa w dosyć krótkim okresie czasu sprawiły, że sama mistrzyni UFC, Ronda Rousey zabiegała o zatrudnienie swojej rodaczki.
 
Wśród dokonań Juliany Werner znajduje się m.in. sześciokrotne mistrzostwo Brazylii, dwa razy była najlepsza w Południowej Ameryce, oprócz tego zdobyła vice-mistrzostwo świata WAKO.

Holm i Werner zmierzą się o pierwszy w historii pas dla kobiet organizacji Legacy FC. Gala odbędzie się w Alburquerque, gdzie na co dzień trenuje Holm.