free templates joomla

KSW 20: Spotkanie z gwiazdami KSW i ważenie przed galą KSW20!

KSW 20Zamieszczamy poniżej informację przesłaną przez Federację KSW dotyczącą spotkania z gwiazdami KSW oraz połączoną z ważeniem przed galą KSW 20. Spotkanie będzie częścią imprezy Inter Cars Motor Show, która odbędzie się w dniu 02 września 2012 w Warszawie na lotnisku Bemowo.W dniach 1-2 września na warszawskim lotnisku „Bemowo” odbędzie się największa impreza motoryzacyjna w Polsce – Inter Cars Motor Show. Jest to show dla wszystkich miłośników motoryzacji i nie tylko. Organizatorzy gwarantują moc wrażeń i przypływ adrenaliny! Impreza obejmuje szereg atrakcji, między innymi: zawody driftu, pokazy kaskaderskie, wyścigi z udziałem czołowych rajdowców w Polsce oraz koncerty Mroza i Moniki Brodki.

Podczas drugiego dnia Inter Cars Motor Show, o godzinie 17:00 na scenie zaprezentują się bohaterowie zbliżającej się gali KSW 20 m.in. Mariusz Pudzianowski, Jan Błachowicz i Marcin Różalski, a także gwiazdy Federacji KSW, Mamed Khalidov i Michał Materla. Tego dnia odbędzie się konferencja prasowa, a także ważenie zawodników.

2 września 2012, godz 17:00 (Lotnisko Bemowo-Warszawa)

Więcej informacji o imprezie na: www.konfrontacja.com i www.intercarsmotorshow.com

Bilety do nabycia na: www.intercarsmotorshow.com/bilety  

Obecni zawodnicy: Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, Michał Materla, Marcin Różalski, Karol Bedorf, Rafał Moks, Borys Mańkowski, Anzor Azhiev, Kamil Waluś i Jacek Wiśniewski.