free templates joomla

Marcin Parcheta - wywiad przed MFC 6!

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://forumring.pl/images/smilies/smiley.gif
Marcin ParchetaZapraszamy do krótkiej rozmowy z jednym z najbardziej utytułowanych polskich zawodników Muay Thai Marcinem Parchetą z Nak Muay Szczecin, który w sobotni wieczór 14-go grudnia na gali MFC 6 stoczy walkę z Rafałem Dudkiem z Nowego Sącza. Będzie to jedno z najbardziej oczekiwanych starć w polskim K-1. Obaj stoczą bowiem drugi pojedynek w tym raoku ze sobą. O tym jak przebiegły przygotowania do gali w Nowej Soli, jakie oczekiwania ma zawodnik ze Szczecina w poniższej rozmowie:

Witaj Marcin, powiedz jak przebiegły twoje przygotowania do gali MFC 6?

Przygotowania przebiegły bez większych niespodzianek

Co wiesz o swoim rywalu i czego się spodziewasz po nim i po walce?

Spotkaliśmy się w Finale tegorocznych Mistrzostw Polski K1. Rafał to bardzo dobry zawodnik. Spodziewam się zaciętej walki.

Czym dla ciebie jest występ na MFC 6 i jak widzisz go w kontekście swojej kariery?

Ofert walk na tak dobrej gali jest bardzo mało w Polsce dlatego ten start jest dla mnie bardzo ważny. Gala MFC jest stałym punktem w kalendarzu moich startów. Jestem bardzo zadowolony ze mogę wziąć udział w tym wydarzeniu po raz szósty. Dziękuje bardzo organizatorowi Tomkowi Makowskiemu za zaproszenie.

Gdybyś mógł zaprosić kibiców do oglądania gali, wyników i ewentualnie kibiców to co byś im powiedział?

Zapraszam wszystkich kibiców i sympatyków kick boxingu i Muay Thai na gale MFC 6 walki będą zacięte i emocjonujące. Takie walki są tylko podczas gal MFC :)

Dziękujemy za wywiad