free templates joomla

MFC 6: Mateusz Rajewski i Patryk Proszek w finałach Thai Battle!

Mateusz RajewskiDwie zmiany nastąpią w karcie walk gali sobotniej gali MFC 6 "Makowki vs Okuizumi", która odbędzie się w Nowej Soli k. Zielonej Góry. Nie są to oczywiście żadne z walk wieczoru czy głównej karty, ale pojedynki wchodzące w skład finałów Thai Battle. Główne wydarzenie gali to obrona pasa mistrza świata WKN przez Tomasza Makowskiego, który zmierzy się z Japończykiem Nobuakim Okuizumim.

Obie zmiany dotkną najlżejszą wagę i najcięższą. I tak w kategorii lekkiej do 60 kg, Arkadiusza Drohomireckiego w walce z Maciejem Zembikiem z Żarskiego Klubu Sportów Walki zastąpi Mateusz Rajewski z Rajewski Team Płock. W drugiej z wymienionych walk, Jarosława Zawodni zastąpi Patryk Proszek z Gwardii Zielona Góra i zmierzy się z Mateuszem Plutą z (Punchera Wrocław).

Mateusz Rajewski to jednego z najlepszych polskich zawodników formuły Sanda i uczestnik MŚ w Kuala Lumpur w Malezji. W ostatnim pojedynku pokonał mistrza świata WKN Gerarda Lindera. Za dwa tygodnie w Legionowie wystąpi też na gali PLMMA, gdzie zadebiutuje w MMA. Z kolei Proszek występował niedawno w turnieju Biggers Better i w ostatni weekend walczył w finale MP w Thaiboxingu w Pomiechówku. Karta walk.