free templates joomla

Dan Henderson kontuzjowany! Jon Jones vs Lyoto Machida na UFC 152!

Dan HendersonWiadomoość dnia w światowym MMA brzmi: Dan Henderson (29-8 MMA, 6-2 UFC) kontuzjowany i walka na UFC 151 z Jonem Jonesem (16-1 MMA, 10-1 UFC) zostaje odwołana. W związku z zaistniałą sytuacji. Jon Jones zmierzy się z Lyoto Machidą (18-3 MMA, 10-3 UFC) na UFC 152. Gala zaplanowana jest na 22 września w Toronto. 

Prezes organizacji Ultimate Fighting Championship,Dana White miał spotkaćsię z przedstawicielami mediów i zakomunikować im ważną informację. Na stronie mmaweekly.com pojawiła się także informacja, że będzie to "specjalne" przemówienie. O co tak na prawdę chodziło, do końca nikt nie wiedział dopóki informacja nie została potwierdzona.

Wcześniej jeden z amerykańskich portali po wykorzystaniu swoich źródeł informacji stwierdził, że może chodzić o main event gali planowanej na 1-go września. W kuluarach pojawiły się natychmiast informacje na temat kontuzji byłego mistrza Pride i Strikeforce, które zostały potwierdzone i trzeba przyznać, że dla amerykańskiego MMA a UFC w szczególności jest to kiepska informacja.