Mistrzostwa Polski Thai-Kickboxing Oriental Rules: wyniki oraz wideo z finałów!
- Kategoria: Wyniki Polska
- Opublikowano: poniedziałek, 09, grudzień 2013
W dniach od 6 do 8 grudnia 2013 w Pomiechówku odbyły się Mistrzostwa Polski Thai-Kickboxing Oriental Rules Seniorów i Juniorów, w których wzięli udział zawodnicy z całej Polski. Walki rozpoczęły się w sobotę, a w niedzielę mogliśmy oglądać dalszy ciąg rywalizacji, zakończonej walkami finałowymi w poszczególnych kategoriach.
Najlepszym klubem został Husarz Białystok, najlepszą zawodniczką seniorką - Katarzyna Posidała z Gladiator Siedlce, najlepszym zawodnikiem seniorem - Łukasz Radosz z Kohorta Poznań oraz najlepszym zawodnikiem juniorem - Patryk Jagłowski z Corpus Gym Gdańsk.
Serdecznie gratulujemy! Poniżej pełne wyniki oraz całe nagranie walk z niedzielnych finałów.
JUNIORZY
Kategoria 57 kg
1. Lach Mariusz Legion Głogów.
2. Czarnecki Gerard Palestra Warszawa
Kategoria 60 kg
1. Kawa Wojciech Nak Muay Szczecin
2. Kaliński Marcin Palestra Warszawa
Kategoria 71 kg
1. Gielata Adam Puncher Wrocław
2. Grzegorz de Ramer SKKBOX Zielona Góra
3. Konopczyński Jakub Kohorta Poznań
3. Dziekański Mateusz Palestra Warszawa
Kategoria 75 kg
1. Adamiok Filip Puncher Wrocław
2. Buczma Bartosz FA Stargard Szczeciński
3. Helios Marcel Corpus Gym Gdańsk
Kategoria 81 kg
1. Jagłowski Patryk Corpus Gym Gdańsk (Najlepszy zawodnik)
2. Miąsko Karol FA Stargard Szczeciński
SENIORKI
Kategoria 54 kg
1. Niepogoda Judyta Gladiator Siedlce
2. Raszewska Paulina Palestra Warszawa
3. Porażyńska Monika Corpus Gym Gdańsk
Kategoria 60 kg
1. Posiadała Katarzyna Gladiator Siedlce (Najlepsza zawodniczka)
2. Szlachcic Kinga Zielona Góra
3. Pawlik Joanna Kohorta Poznań
3. Gosztab Marta Kohorta Poznań
SENIORZY
Kategoria 60kg
1. Grądzki Tomasz Husarz Białystok
2. Olszewski Krzysztof Palestra Warszawa
3. Ciulkin Robert SKK Białystok
3. Szymański Wiesław Legion Głogów
Kategoria 63,5 kg
1. Kalicki Aleksander AZS PW
2. Pestka Paweł Nak Muay Szczecin
3. Lodzik Jan Tajfun Legionowo
Kategoria 67 kg
1. Botwina Bartosz Husarz Białystok
2. Łęgowski Krzystof Stargard Szczeciński
3. Lipowski Krzysztof Palestra Warszawa
3. Janiszewski Batosz Corpus Gym Gdańsk
Kategoria 71 kg
1. Borowski-Beszta Patryk Husarz Białystok
2. Węcławek Michał Palestra Warszawa
3. Lityński Jakub Palestra Warszawa
3. Harasim Paweł Gladiator Siedlce
Kategoria 75 kg
1. Kosowski Wojciech Palestra Warszawa
2. Owczarek Krzysztof Oktagon Team Kraków
3. Formantowicz Piotr Kick Figter Zgorzelec
3. Kołodziejczak Bartosz Kohorta Poznań
Kategoria 81 kg
1. Gierzyński Paweł Palestra Warszawa
2. Ostęp Damian Starogard Gdański
3. Zdrojewski Patryk Palestra Warszawa
3. Korczak Rafał Gorila Warszawa
Kategoria 86 kg
1. Radosz Łukasz Kohorta Poznań
2. Kanafka Grzegorz Corpus Gym Gdańsk
3. Awrycewicz Emil Puncher Wrocław
3. Witkowski Paweł Legion Głogów
Kategoria 91 kg
1. Hiki Mateusz Legion Głogów
2. Michalak Paweł Husaria Drutex Słupsk
3. Besztera Paweł Husarz Białystok
3. Zduniak Piotr Corpus Gym Gdańsk
Kategoria +91 kg
1. Maruszak Robert Corpus Gym Gdańsk
2. Proszek Patryk Gwardia Zielona Góra
Video streaming by Ustream
Najlepszym klubem został Husarz Białystok, najlepszą zawodniczką seniorką - Katarzyna Posidała z Gladiator Siedlce, najlepszym zawodnikiem seniorem - Łukasz Radosz z Kohorta Poznań oraz najlepszym zawodnikiem juniorem - Patryk Jagłowski z Corpus Gym Gdańsk.
Serdecznie gratulujemy! Poniżej pełne wyniki oraz całe nagranie walk z niedzielnych finałów.
JUNIORZY
Kategoria 57 kg
1. Lach Mariusz Legion Głogów.
2. Czarnecki Gerard Palestra Warszawa
Kategoria 60 kg
1. Kawa Wojciech Nak Muay Szczecin
2. Kaliński Marcin Palestra Warszawa
Kategoria 71 kg
1. Gielata Adam Puncher Wrocław
2. Grzegorz de Ramer SKKBOX Zielona Góra
3. Konopczyński Jakub Kohorta Poznań
3. Dziekański Mateusz Palestra Warszawa
Kategoria 75 kg
1. Adamiok Filip Puncher Wrocław
2. Buczma Bartosz FA Stargard Szczeciński
3. Helios Marcel Corpus Gym Gdańsk
Kategoria 81 kg
1. Jagłowski Patryk Corpus Gym Gdańsk (Najlepszy zawodnik)
2. Miąsko Karol FA Stargard Szczeciński
SENIORKI
Kategoria 54 kg
1. Niepogoda Judyta Gladiator Siedlce
2. Raszewska Paulina Palestra Warszawa
3. Porażyńska Monika Corpus Gym Gdańsk
Kategoria 60 kg
1. Posiadała Katarzyna Gladiator Siedlce (Najlepsza zawodniczka)
2. Szlachcic Kinga Zielona Góra
3. Pawlik Joanna Kohorta Poznań
3. Gosztab Marta Kohorta Poznań
SENIORZY
Kategoria 60kg
1. Grądzki Tomasz Husarz Białystok
2. Olszewski Krzysztof Palestra Warszawa
3. Ciulkin Robert SKK Białystok
3. Szymański Wiesław Legion Głogów
Kategoria 63,5 kg
1. Kalicki Aleksander AZS PW
2. Pestka Paweł Nak Muay Szczecin
3. Lodzik Jan Tajfun Legionowo
Kategoria 67 kg
1. Botwina Bartosz Husarz Białystok
2. Łęgowski Krzystof Stargard Szczeciński
3. Lipowski Krzysztof Palestra Warszawa
3. Janiszewski Batosz Corpus Gym Gdańsk
Kategoria 71 kg
1. Borowski-Beszta Patryk Husarz Białystok
2. Węcławek Michał Palestra Warszawa
3. Lityński Jakub Palestra Warszawa
3. Harasim Paweł Gladiator Siedlce
Kategoria 75 kg
1. Kosowski Wojciech Palestra Warszawa
2. Owczarek Krzysztof Oktagon Team Kraków
3. Formantowicz Piotr Kick Figter Zgorzelec
3. Kołodziejczak Bartosz Kohorta Poznań
Kategoria 81 kg
1. Gierzyński Paweł Palestra Warszawa
2. Ostęp Damian Starogard Gdański
3. Zdrojewski Patryk Palestra Warszawa
3. Korczak Rafał Gorila Warszawa
Kategoria 86 kg
1. Radosz Łukasz Kohorta Poznań
2. Kanafka Grzegorz Corpus Gym Gdańsk
3. Awrycewicz Emil Puncher Wrocław
3. Witkowski Paweł Legion Głogów
Kategoria 91 kg
1. Hiki Mateusz Legion Głogów
2. Michalak Paweł Husaria Drutex Słupsk
3. Besztera Paweł Husarz Białystok
3. Zduniak Piotr Corpus Gym Gdańsk
Kategoria +91 kg
1. Maruszak Robert Corpus Gym Gdańsk
2. Proszek Patryk Gwardia Zielona Góra
Video streaming by Ustream