free templates joomla

Sokoudjou i Overeem znokautowani na Fight Nights Battle at Moscow 14

Fight NightsKilka ciężkich nokautów zaliczyli przyjezdni goście w tym były mistrz KSW Rameau Thierry Sokoudjou (14-12) i jednorazowy weteran polskiej organizacji Valentijn Overeem (33-34), podczas rosyjskiej gali Fight Nights "Battle at Moscow 14", która odbyła się w sobotę 7-go grudnia w Moskwie. Nie byli oni jednymi zawodnikami z zagranicy, którzy "polegli" w Moskwie, ale ich przegrane były spektakularne, bo nastąpiły w walkach wieczoru.

31 letni Rosjanin Konstantin Erokhin posłał mieszkającego w USA Kameruńczyka, na deski w zaledwie drugiej akcji i dobił go serią ciosów. "African Assassin" z Erokhinem przegrał drugi raz pod rząd, ale niestety to tylko zbieżność popularnych w Rosji nazwisk, bo Sokoudjou przegrał ze znanym z gal FEFoMP - Battle of Empires, Sybirakiem Evgenyem Erokhinem w maju br. Sokoudjou wyraźnie obniża loty i zwycięstwach nad Komkinem i Seung Bae Whi zanotował dwie druzgocące przegrane.

 Z doświadczonym Valentijnem Overeemem wygrał młody perspektywiczny rosyjski zawodnik Michail Mokhnatkin (4-1), który odniósł pierwsze znaczące zwycięstwo w karierze nad tak słynnym rywalem. Overeem też niestety jest już tylko nazwiskiem do skasowania przez idących w górę w rankingach fighterów. Gala rosyjskiej organizacji, którą kieruje Kamil Gadzhiev i Batu Hasikov korzysta z głośnych nazwisk, są one mocno wysłużone, ale gale w Rosji nie służą po to by się odrodzili na nowo. Oddają głównie swoje rekordy. Mimo to event przeprowadzono z ogromnym rozmachem a większość walk kończyła się przed czasem, z czego widzowie byli ogromnie zadowoleni bo wygrywali wyłącznie Rosjanie.

Komplet wyników:

70 kg: Timur Temirbulatov (Rosja) pokonał Ivana Kozachenko (Rosja) przez decyzję 3-0
93 kg: Sergey Antipov (Rosja) pokonał Alima Thamadokova (Rosja) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie.
70 kg: Daniel Voevodin (Rosja) pokonał Slobodana Maksimovica (Serbia) przez decyzję 3-0
70 kg: Ahmet Aliyev (Rosja) pokonał Richa Crunkiltona (USA) przez KO w 1 rundzie
77 kg: Marif Piran (Rosja) pokonał Benjamina Brinsa (Niemcy) przez poddanie (trójkątne duszenie) w 1 rundzie
66 kg: Oleg Borisov (Rosja) pokonał João Paulo Rodrigues de Souza (Brazylia) przez KO w 1 rundzie
77 kg: Magomed Magomedkerimov (Rosja) pokonał Vegimara Luchena de Xaviera (Brazylia) przez TKO w 2 rundzie.
+93 kg: Mikhail Mokhnatkin (Rosja) pokonał Valentijna Overeema (Holandia) przez TKO w 1 rundzie.
93 kg: Konstantin Erokhin (Rosja) pokonał Rameau Thierry Sokoudjou (USA) przez KO (uderzenia) w 1 rundzie