free templates joomla

Piszczek vs Chapman plus Popek Rak na gali Night Of Champions 4!

Piszczek vs ChapmanNie za długo czekał na kolejną walkę polski emigrant i zarazem pechowiec na Wyspach Brytyjskich, 120 kilogramowy Michał "Michael" Piszczek, którego dwaj rywale na ostatniej gali AWOL MMA 3 zostawili na przysłowiowym lodzie i wycofali się z walki. Polak dostał propozycję na występ na innym evencie o nazwie "Night Of Champions 4" w Norwich a jego rywalem będzie...niedoszły rywal z AWOL MMA 3, Oliver Chapman. Pojedynek wagi ciężkiej odbędzie się już w sobotę 7-go grudnia i będzie walką wieczoru.

To druga szansa 26-letniego zawodnika, na zawodowej arenie. Przypomnijmy, że wcześniej uległ on nieznacznie na punkty ważącemu 160 kg Lloydowi Bakerowi w październiku i bardzo liczył na rewanż. Trenujący w TSG MMA Fight School, bardzo liczył na rewanż z Anglikiem i podobnie emocjonującą walkę jak pierwsza, ale Baker nie chce podjąć wyzwania. Być może do rewanżu uda się doprowadzić w 2014 roku, ale na razie temat jest zamknięty.

Tak więc to Oli Chapman, będzie kolejną przeszkodą dla fightera z Southend on Sea, trenującego pod okiem słynnego Daniela Burzotta, ale w narożniku Michała zobaczymy nie byle jaki skład, bo Krzysztof Krajewski walczący na galach Celtic Gladiators i "Monster" czyli najbardziej znany polski raper Popek Rak, to gwarancja sukcesu! Obaj cornermani na pewno natchną polskiego fightera i widzowie - w tym liczna polska Polonia zobaczą zwycięstwo naszego rodaka.