free templates joomla

Kokoro Cup 7: Maciej Mazur zwycięża! Wyniki turnieju!

Kokoro Cup 7 wyniki W sobotę, 30 listopada 2013 w hali sportowej przy ulicy Staffa 3/5 na warszawskich Bielanach odbyła się siódma edycja turnieju Kokoro Cup. W turnieju rywalizowali zawodnicy pełnokontaktowego Karate Kyokushin, a w tym przypadku byli to zawodnicy zrzeszeni w WKO, czyli Shinkyokushin (IKO 2).

W turnieju wzięli udział zawodnicy z Pakistanu, Japonii, Litwy, Chorwacji i Białorusi. Międzynarodowy charakter turnieju był z całą pewnością jednym z elementów, które przyciągnęły kibiców na to jakże ciekawe wydarzenie, ponieważ hala była wypełniona do ostatniego miejsca.

Polskę reprezentowali: Marek Wolny, Maciej Mazur, Mateusz Garbacz, Marek Odzeniak i Jan Przedpelski. Po wielu zaciętych pojedynkach tryumfował Maciej Mazur z Bielańskiego Klubu Karate Kyokushin, który w finale spotkał się z Kazuyą Yamamoto z Japonii, kraju będącego kolebką światowego Karate. W pojedynku o brązowy medal Kokoro Cup 7, Marek Odzeniak niestety uległ Chorwatowi, Krunoslavowi Zlodiemu.

Gala, jak co roku, była organizowana przez Sensei Mariusza Mazura (4 dan). Oprócz emocjonujących walk, kibice mogli podziwiać wiele pokazów. Na szczególnie uznanie zasługuje pokaz Pauli Malikowskiej, świeżo upieczonej  mistrzyni Europy U-22 z Oradei. Poziom turnieju z roku na rok jest coraz wyższy. Miejmy nadzieję, że kolejny turniej będzie jeszcze lepszy od poprzedniego.

Poniżej zamieszczamy grafik ilustrujący przebieg turnieju:

Kokoro Cup 7

Wyniki:
1. Maciej Mazur
2. Kazuya Yamamoto (Japonia)
3. Krunoslav Zlodi (Chorwacja)
4. Marek Odzeniak