free templates joomla

Andrei Arlovski zniszczył Kraniotakesa na Fight Nights w Mińsku! Wyniki

Andrei ArlovskiW piątkowy wieczór 29-go listopada w hali Minsk-Arena w stolicy Białorusi, Mińsku, odbyła się kolejna gala grupy Fight Nights "Battle in Minsk". Była to pierwsza impreza na terenie Białorusi, dynamicznej rosyjskiej organizacji MMA i Kicboxingu. W walce wieczoru przy szczelnie wypełnionej hali legendarny białoruski zawodnik Andrei "The Pit Bull" Arlovski (21-10 rozgromił uderzeniami w parterze Andreasa "Big Daddy" Kraniotakesa (17-9-1).

Były mistrz UFC panował w tym pojedynku niepodzielnie od początku walki. Dobra stójka, klincz przy siatce, podcięcia i obalenia wypracowały mu przewagę pod zakończenie walki już w drugim starciu. Widać było większe obycie Białorusina mieszkającego w USA i efekty treningów w teamie Grega Jacksona z najlepszymi na świecie fighterami MMA. Mimo mniejszych gabarytów zapaśnicze akcje były ewidentnie po stronie Arlovskiego. Końcowy atak był właśnie efektem obalenia niemieckiego zawodnika i zamęczenia go przez "Pitbulla", który tym samym odniósł 21 zwycięstwo w karierze.

Po walce podziękował on władzom Białorusi za wsparcie eventu, ubrany w hokejową bluzę i przystrojony flagami Białorusi i Rosji, ewidentnie wskazując swoje sympatie i ścisłe relacje obu krajów. Gala była promocją nadchodzących mistrzostw świata w hokeju - ulubionego sportu Aleksandra Łukaszenki, prezydenta Białorusi. Abstrahując od politycznych związków w które mocno wchodzi Fight Nights była to niezwykle udana impreza. Arlovski ucieszył także trochę markotną publiczność, której pupile w głównych walkach zbierali baty od przyjezdnych zawodników z Belgii, Wielkiej Brytanii i USA. Jednak "koniec wieńczy dzieło" a "dzieło zniszczenia" było dokonane przez legendę białoruskiego sportu, zatem Białorusini i w znacznym stopniu sympatyzujący z nim Rosjanie wychodzili z hali zadowoleni.

Komplet wyników:

80 kg: Alexander Melnik (Białoruś) pokonał Bogdana Kotlovyanova (Ukraina) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie
84 kg: Pavel Katrunov (Białoruś) pokonał Dmitriya Maslennikova (Rosja) przez poddanie (trójkątne duszenie nogami) w 2 rundzie
70 kg: Eduard Muravitskiy (Rosja) pokonał Viktora Tomasevica (Litwa) przez decyzję 3-0
66 kg: Said Kasha (USA) pokonał Artema Kazersky'ego (Białoruś) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie (2:25 min)
77 kg: Tarrance Williams (USA) pokonał Alexeya Repalova (Białoruś) przez decyzję 3-0
84 kg: Allan Love (Wielka Brytania) pokonał Magomeda "Molodoy" Magomedova (Rosja) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie (0:52 min)
93 kg: Mark Vlieger (Belgia) pokonał Nikolaia Danilova (Białoruś) przez poddanie (dźwignia na ramię) w 1 rundzie (2:45 min)

Main event
+93 kg: Andrei Arlovski (Białoruś) pokonał Andreas Kraniotakes (Niemcy) przez TKO (uderzenia) w 2 rundzie (3:14 min)