free templates joomla

Tako rzecze Dana White: Dopiero rozgrzewam się w kobiecym MMA!

Dana WhitePrzez największej organizacji MMA na świecie, Dana White ostatnio, jak to po zwycięstwie Rondy Rousey, jest bombardowany pytaniami o stworzenie dywizji kobiet w UFC. Dana, którego znakiem rozpoznawczym jest gładka jak kolano głowa i specyficzny sposób komunikacji (Kali zjeść słonia dobrze, słoń zjeść Kalego źle), nie podziela entuzjazmu mediów i
spokojnie rozważa przyszłość płci pięknej w UFC.

"Dopiero rozgrzewam się w kobiecym MMA. Nie wiem, czy pierwsze będą kobiety w UFC czy stworzymy kategorię do 115 funtów. Obie dywizje mają równe szanse na pojawienie się w UFC. Walka Rondy Rousey z Cris Cyborg mogłaby być prze walką wieczoru podczas gali w Brazylii tuż przed występem Andersona Silvy" - mówi prezes najpotężniejszej organizacji MMA.

Wiadomo też, że UFC doda jeszcze co najwyżej jedną kategorię wagową do swojego zaplecza zawodników i przestanie tworzyć nowe wagi. Jednocześnie przez UFC w końcu podał jakieś szczegóły do wyczekiwanego (?) od lat pojedynku GSP z Andersonem Silvą.

"Jeśli mamy zrobić tą walkę, to z pewnością będzie w umówionym limicie wagowym, najprawdopodobniej w 178 funtach. GSP naprawdę chce tej walki. Jednak on najpierw musi uporać się z Carlosem Conditem. Miał rok przerwy od MMA i zobaczymy jak to na niego wpłynęło" - dodaje ze szczyptą racjonalizmu w tej drugiej sprawie White.