free templates joomla

Wielka Gala Sztuk Walki "The Gladiators" w Polkowicach!

The GladiatorsW sobotę, 7 grudnia 2013 w Polkowicach, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbędzie się Wielka Gala Sztuk Walki organizowana przez firmę The Gladiators Sp. z o.o. oraz Gminę Polkowice. Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana w Polkowicach.

Gala rozpocznie się o godzinie 19:30 dwiema bokserskimi walkami pokazowymi, w których wystąpią zawodnicy MKB Energetyk Lublin.
O godzinie 20:00 planowany jest początek walk z karty wstępnej, w których w czterech pojedynkach zobaczymy między innymi figherów z Polkowic.

W karcie głównej gali także zaplanowano cztery pojedynki K-1, w których zmierzą się między innymi tacy zawodnicy jak: Dawid Kasperski (Puncher Wrocław), Wicemistrz Świata K1 Rules w Brazyli z 2013 roku, Tomasz Gromadzki (Pako Katowice), który jest Złotym Medalistą Puhcharu Polski w K-1, Mistrzyni Świata w Brazylii K1 Rules - Róża Gumienna, zdobywca Pucharu Polski K-1 w 2010 roku, Andrzej Kulik (Corpus Gym Gdańsk).

Bilety na to wydarzenie będzie można zakupić już od dzisiaj, tj. 28.11.2013 w Fitarena w Polkowicach na ul. Głogowskiej 19 w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w siedzibie The Gladiators w Lubinie przy ul. Parkowej 8i w godzinach od 9:00 do 17:00.
W dniu imprezy będzie je można nabyć tylko w hali sportowej przy ul. Dąbrowskiego 2a od godziny 17:00.

Ceny biletów to:
- Normalny 35 zł (przedsprzedaż)/40 zł (w dniu gali)
- VIP (miejsca przy ringu) 100 zł

Karta walk

Główna karta
Dawid Kasperski vs Radosław Rydzewski
Bartosz Muszyński vs Tomasz Gromadzki
Róża Gumienna vs Aleksandra Piasecka
Michał Turyński vs Andrzej Kulik

Karta wstępna
Kacper Muszyński vs. Patryk Suszyński
Fabio Di Lalla vs. Patryk Popowski
Mateusz Szarkowicz vs. Wojciech Kazieczko
Patryk Dyzma vs. Max Matras