free templates joomla

Shinya Aoki jak Mamed odrzuca ofertę UFC!

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.graciemag.com/en/wp-content/uploads/2013/06/mma_aoki1x_600.jpg
AokiMistrz ONE FC w wadze lekkiej, obecnie zawodnik wagi piórkowej, Shinya Aoki (34-6) niedawno dostał ofertę od największej organizacji MMA na świecie, UFC. Jak informuje jeden z trenerów i założyciel Evolve MMA, Chatri Sityodtong najlepszy japoński zawodnik wagi lekkiej odmówił szefowi UFC.

Jak twierdzi Sityodtong oprócz Aokiego oferty od największej organizacji MMA na świecie otrzymali jeszcze dwaj zawodnicy Evolve MMA, którzy zbudowali swoje rekordy w organizacji ONE FC, Eddie Ng (7-1) oraz Brazylijczyk, Leonardo Issa (11-3). Tylko Brazylijczyk zaakceptował ofertę Dany White'a, natomiast dwie największe gwiazdy Evolve MMA z powodów finansowych odrzucili oferty, bowiem więcej mogą zarobić w singapurskiej organizacji.

Aoki podczas gali ONE FC 11 zadebiutował w dywizji piórkowej, kiedy pokonał przez decyzję sędziów Cody'ego Stevensa. W ONE FC stoczył wcześniej dwie walki, które wygrał przez poddanie, w tym raz o pas mistrza wagi lekkiej, kiedy poddał duszeniem zza pleców w drugiej rundzie Kotetsu Boku.

Z drugiej strony Japończyk nie najlepiej radził sobie w walkach na terenie Ameryki Północnej. W trzech walkach wygrał tylko raz, kiedy poddał Lyle Beerbohma. Dwie porażki z Eddiem Alvarezem i Gilbertem Melendezem raczej nie wystawiają mu dobrej opinii.