free templates joomla

Alim Nabiev pokonuje Armena Petrosyana na W5 Grand Prix Orel XXII

Alim Nabiev vs Arman Petrosyan19-letni zawodnik Muay Thai, Alim Nabiev (19-2) z Ukrainy pokonał w walce wieczoru włoskiego zawodnika Armena Petrosyana (60-9-1 22 KO) podczas gali W5 Grand Prix Orel XXII, która odbyła się w Orle w Rosji w dniu 16-go listopada. Mierzący blisko 190 cm i ważący 72,5 kg fighter z Legion Gym Poltava przegrał pierwszą rundę minimalnie na punkty, ale w dwóch kolejnych parł jak czołg na liczącego 27 lat Petrosyana, który jest bratem słynnego Giorgio Petrosyana - numeru jeden światowego Kickboxingu w wagach średnich.

Armen miał ostatnio świetną serię ośmiu zwycięstw z rzędu i od czasu dwóch porażek z Yurim Bessmertnym , nie przegrywał. Z kolei Nabiev to jedno z ostatnich odkryć ukraińskiego Muay Thai i trenera Ruslana Krivushy. Bez wątpienia już dziś to światowego formatu zawodnik i o ile poprawi się fizycznia, oraz utrzyma wagę może byuć groźny nie tylko dla Armena, ale także dla jego brata Giorgio Petrosyana. Nabiev, był latem tego roku wraz z trenerem w Polsce gdzie w Kohorcie Poznań prowadzili treningi i seminarium.

Podczas gali zwycięstwo odniosła urodziwa Anastasia Yankowa (6-1) z Rosji, która niedawno także udanie debiutowała w MMA. Tutaj wypunktowała Ukrainkę Evgeniyę Kostinę z Symferompola. Także imponujące zwycięstwo odniósł świetny Rosjanin Uranbeck Esenkulov (19-5) nokautując w pierwszej rundzie Mohameda Bularbi z Maroka. Także amatorski mistrz Europy IFMA, Ukrainiec Sergey Kulyaba (7-4), który na SportAccord Combat Games pokonał naszego Marcina Łepkowskiego uporał się z Rosjaninem Vasiliyem Goralem (6-5). Rewelacją gali był Holender Rezhdian Ersel, który zdecydowanie pokonał Rosjanina Ivana Babochenko. Kolejna 22-ga gala W5 Grand Prix czeka widzów w końcówce grudnia i tym razem wraca ona do Moskwy.

Komplet wyników:

60 kg: Kirill Nikokoshev (Ukraina) pokonał Evgeniya Telitsa (Białoruś) przez decyzję 3-0
60 kg: Alexander Ten (Ukraina) pokonał Sofiane Bougossa (Francja) przez decyzję 3-0
66 kg: Yuri Zhukovski (Białoruś) pokonał Dmitry Varetsa (Białoruś) przez decyzję
66 kg: Artem Pashporin (Rosja) pokonał Sashę Jovanovica (Austria) przez decyzję 3-0
72,5 kg: Rezhdian Ersel (Holandia) pokonał Ivana Babochenko (Rosja) przez decyzję 3-0
66 kg: Sergey Kulyaba (Ukraina) pokonał Vasiliya Gorala (Rosja) przez decyzję 3-0
72,5 kg: Alexander Surzhko (Rosja) pokonał Stanislava Perzhanovskiyego (Ukraina) przez decyzję 3-0
75 kg: Uranbeck Esenkulov (Rosja) pokonał Mohameda Bularbi (Maroko) przez KO w 1 rundzie
55 kg: Anastasia Yankova (Rosja) pokonała Evgeniyę Kostinę (Ukraina) przez decyzję 3-0

Main event
72,5 kg: Alim Nabiev (Ukraina) pokonał Armena Petrosyana (Włochy) przez decyzję 3-0