free templates joomla

K-1 podpisuje umowę ze Spike TV!

Hong Man Choi K-1Organizacja K-1 Global wyraźnie zrywa z tradycją gal w Japonii i ich nowym celem jest podbicie amerykańskich gospodarstw domowych. Borykająca się podobno z problemami finansowymi organizacja właśnie wykonała ogromny krok naprzód podpisując umowę z telewizją SPIKE TV.

Jak na razie wiadomo, że w tym roku gale K-1 będą transmitowane poprzez stronę internetową telewizji przez wiele lat kojarzonej z UFC. Transmisja internetowa będzie obejmowała również walki eliminacyjne, te których nie oglądamy na amerykańskich galach MMA, ale od zawsze były transmitowane w Japonii.

Od 2013 roku na żywo w telewizji Spike mają by transmitowane ceremonie ważenia, wywiady z szatni oraz całe gale. Właśnie w tym samym roku do ramówki dostępnej w 100 milionach domów stacji telewizyjnej dojdą gale Bellatora i Spike prawdopodobnie stanie się bardziej przyjazną stają telewizyjną oferującą sporty walki na bardzo wysokim poziomie.

Obecnie K-1 walczy z organizacją Glory o pierwsze miejsce na rynku uderzanych sportów walki. Obydwie organizacje mają w swoich szeregach znakomitych zawodników, ale zdecydowanie Glory ma więcej tyh bardziej rozpoznawalnych. W tym roku K-1 zorganizuje jeszcze 4 gale: 8-ego
września w Los Angeles, 14-stego października w Tokyo, 8-mego grudnia finał K-1 MAX w Atenach i 26-ego grudnia finał ciężkiego K-1 w Nowym Jorku.