free templates joomla

Jerome Le Banner powraca na Nuit des Champions 2013!

Le Banner vs HameurFrancuski 40-letni weteran K-1 i MMA, Jerome Le Banner (76-21-2 61 KO) zamierza bardzo czynnie spędzić jesień po wyleczeniu kontuzji, która uniemożliwiła mu walkę z Sergeiem Kharitonovem na Glory 10. Ta walka została przeniesiona na Glory 13 w grudniu w Japonii, ale "Geronimo" zamierza kontrolnie stoczyć jeszcze jeden pojedynek na jubileuszowej dwudziestej gali Nuit des Champions 2013. Impreza będzie miała miejsce 23 listopada w Palais des Sports w portowej Marsylii na południu Francji, gdzie narodziło się Savate.

Rywalem Jerome'a, będzie 27-leni Zinedine Hameur-Lain (38-8 25 KO), który walczył tak jak i on na ostatniej gali Fight Night Saint Tropez, gdzie pokonał Marca Vligera. Obaj stoczyli tam swoej ostatnie walki. Młody zawodnik ma już spore doświadczenie z gal francuskich ale także występował w 2012 roku na słynnym Tatneft Cup 2012 w Rosji. Specjalizuje sie w Muay Thai, ale walczy także często w Kickboxingu i co oczywiste na zasadach K-1. Na pewno będzie starał błysnąć na tle weterana i dla niego jest to wielka szansa.

Jubileuszowa gala jednej z najlepszych francuskich organizacji Kickboxingu to okazja do występu wielu świetnych zawodników jak Nicolas Wamba - mistrz Europy WKN, który zmierzy się z Anglikiem Danielem Samem, weteranem SuperKombat i Glory. Kapitalną obsadę będzie miał czteroosobowy turniej do 62 kg, gdzie zgromadzono świetną obsadę z udziałem ostatniego mistrza It's Showtime i Rise Masahiro Yamamoto z Japonii i Karima Bennoui - znanego francuskiego zawodnika Muay Thai. Także turniej do 68,5 kg powinien zaspokoić oczekiwania kibiców. Gośćmi honorowymi będą czterokrotny mistrz K-1 World GP Ernesto Hoost i amerykańska legenda Kickboxingu, Ricky "The Jet" Roufus. Poniżej karta walk:

Main event
+100 kg: Jerome Le Banner (Francja) VS Zinedine Hameur-Lain (Francja)

Superfight
100 kg: Stéphane Susperregui (Francja/FAST) VS Abderhamane Coulibaly (Francja/AJSLM Boxing)
+100 kg: Nicolas Wamba (Francja/K.F.B académy) VS Daniel Sam (Anglia/Royaume-Uni)
80 kg: Karim Benmnsour (Francja/BFS) VS Yoann Kongolo (Szwajcaria/Fight Team Kongolo)
86 kg: Hichem Medukali (Francja/TAC) VS Correntin Jallon (Francja/AJSR Saint-Raphael)
75 kg: Jérémy Ragazzicci (Francja/Mondial Boxing) VS Mathieu Bouis (Francja/KBCM Marguerittes)

Turniej wagi superlekkiej
Karim Bennoui (Francja/Team NAS-R K.)
Masahiro Yamamoto (Japonia/Fujiwara Gym)
Yetkin Ozkul (Francja/RM Boxing)
Raz Sarkisjan (Armenia)

Turniej wagi superpółśredniej
Abdellah Ezbiri (Francja/Team Ezbiri)
Charles "Karlito" Francois (Francja/Muaythai Academy 57)
Cedric Castagna (Francja)
Bruce Codron (Francja/Gym Boxe Loisirs)