free templates joomla

Thai Battle III: zaproszenie organizatora!

Thai Battle IIITrzeci turniej eliminacyjny „Thai Battle”, odbędzie się w Wołowie k. Wrocławia w niedzielę 17-go listopada. Jest to rywalizacja zawodników na zasadach Muay Thai w formule Pro-Am. Organizatorem jest znany wrocławski szkoleniowiec Kickboxingu Janusz Janowski i mistrz świata WKN Tomasz Makowski z Nowej Soli. Jest to ostatnia tegoroczna eliminacja przed finałami i chętni jeszcze mogą zgłaszać się do organizatora. Finał przewidziany jest na 14-go grudnia w Nowej Soli podczas gali MFC 6, gdzie Tomasz Makowski będzie bronił tytułu mistrza świata.

Dwie poprzednie edycje okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym z wieloma świetnymi pojedynkami na wysokim poziomie. Zapewne takich nie zabraknie i tym razem. Wiadomo już wstępnie, że podczas Thai Battle 3 dojdzie do kilku interesujących starć jak planowana walka Marcina Łepkowskiego z Krakowa Marcinem Kretem z Punchera Wrocław. Będzie to jedno z ciekawszych starć na linii zawodnicy PZ Muay Thai vs zawodnicy PZ Kickboxing. Pewny jest także udział Oskara Staszczaka - uczestnika ME i SportAccord Combat Games. Szczegółowa karta walk zostanie podana wkrótce, po otrzymaniu pełnej listy zgłoszeń. Poniżej oficjalne informacje organizatora:

Termin: 17 Listopada 2013 r. (Niedziela)

Miejsce:  
Sala Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Panieńska 4 Wołów.

Program:    
17 Listopada (niedziela): 
od godz. 11.00 – 12.00 ważenie, rejestracja zawodników                                   
od godz. 12:00 – 13.00 odprawa techniczna i losowanie
od godz. 17:00 Uroczysta gala główna

Zgłaszanie zawodników:
Zgłaszanie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Imię i nazwisko - klub - data urodzenia  - kategoria wagowa

Termin zgłaszania zawodników do 11.11.2013 r. Prosimy uprzejmie o zgłaszanie tylko zawodników, którzy na pewno przyjadą. Imprezy Thai Battle są organizowane w formie gal i wymagają ustalenia dokładnego programu.

Jest to ostatni turniej eliminacyjny w tym roku. W wielu kategoriach wagowych skład finalistów jest jeszcze nie znany. W niektórych kategoriach odbędą się pojedynki o III miejsca. Serdecznie zapraszam zawodników, którzy w poprzednich turniejach przegrali lub też tych, którzy jeszcze nie walczyli. Zapraszamy również zawodników trochę mniej doświadczonych. Dobry poziom tych imprez leży w naszym wspólnym interesie. Razem walczymy o promocję w Polsce sportów uderzanych, aby zaczęły znowu być pokazywane w publicznych mediach.

Serdecznie zapraszamy!
Z poważaniem,
Janusz Janowski i Tomasz Makowski