free templates joomla

Gladiator Arena 5: znamy pierwszą część karty walk!

Gladiator Arena W dniu 14 grudnia 2013 w Pyrzycach odbędzie się kolejna, piąta już, gala z cyklu Gladiator Arena organizowana przez Wojciecha Antczaka, byłego zawodnika, posiadającego w swoim dorobku walki MMA w Polsce i za granicą.
Pierwsza gala odbyła się w styczniu 2010 roku pod nazwą "Pierwsza gala MMA w Pyrzycach", a od drugiej edycji wydarzenia odbywają się pod oficjalną nazwą "Gladiator Arena".

Grudniowa gala miała odbyć się we współpracy z Profesjonalną Ligą MMA, a co za tym idzie częściowo pod brandem PLMMA, ale jak poinformował w dniu wczorajszym Wojciech Antczak, tak jak dotychczas, gala odbędzie się pod własnym szyldem "Gladiator Arena 5".

Organizator przedstawił pierwszą część karty walk. Ze wstępnych informacji wynika, że 14 grudnia w Pyrzycach widzowie będą mogli obejrzeć 7 walk w formule MMA. W karcie głównej znalazło się 5 pojedynków, których uczestników prezentujemy poniżej, oraz dwie walki wieczoru, których szczegóły poznamy niebawem.

66 kg:  Marek Popławski (0-1) vs Kacper Rot (0-0)
70 kg:  Patryk Kaźmierczak (0-0) vs Patryk Hernik (0-0)
80 kg:  Kamil Szymuszowski (7-4) vs Krzysztof Pociecha (2-0)
84 kg:  Rafał Komar (0-0) vs Krzysztof Klepacz (0-0-1)
Open:  Mariusz Galant (0-0) vs Wojciech Sawicki (1-0)

Bilety na galę będą dostępne w sprzedaży od 18 listopada 2013. Informacje o punktach sprzedaży można znaleźć na stronie gali. TUTAJ